Dizi

Yasak Elma Fragman | 66. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Fox Tv’nin Sevilen dizisi Yasak Elma 66. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma Fragman …

yasak elma fragman
Yasak Elma Dizisi Kapak Fotoğrafı

Yasak Elma Dizi Konusu

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir.

Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur. Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır.

Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Son Bölüm (65) Özeti

Duru ile ilgili gerçeği öğrenen Lale hayatının şokunu yaşar. Ne yapacağını bilemez halde annesinin evine döner.

Songül kızına destek olur. Bu sırada Onur perişan halde kendini affettirmenin yollarını aramaktadır.

Onur’a en büyük destek Kurtuluş ve Yıldırım’dan gelir. Acaba Onur sonunda başarılı olabilecek midir?

Yasak Elma Fragman

Yasak Elma Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

Özellikle Türkiye’deki Netflix abonelerinin merakla beklediği Rise of Empires: Ottoman fragmanı paylaşıldı. İstanbul’un fethini atlatan Netflix imzalı Osmanlı belgesel dizisi geri sayımı başlatıyor.

Netflix 2020’yi heyecan verici bir belgesel dizi ile açıyor: Rise of Empires: Ottoman. Dizi, tarihe damga vuran padişahlardan Fatih Sultan Mehmet’i odak noktasına oturturken, İstanbul’un fethini de izleyicilerle paylaşacak. Kurgusal ve belgesel unsurları harmanlayan bu dizinin ilk fragmanı ise nihayet izleyicilerle paylaşıldı.

Belgesel dizinin olayların canlandırıldığı kısmında yer alan oyuncular arasında Tuba Büyüküstün, Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır, Damla Sönmez gibi isimler bulunuyor. Ancak beklenilenin aksine dizinin orijinal dili Türkçe değil İngilizce. Bunun sebebinin global izleyici kitlesine de hitap edebilmek olduğu düşünülüyor. DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul ’da; Deniz Uğur, Seher Yılmaz karakterine hayat verirken Mine Tugay, Şeniz Karaçay’ı canlandırıyor. Aileleri için karşı karşıya gelecek iki kadın ve saklanan tehlikeli sırlar, iki tarafı da derinden etkileyecek.

yasak elma fragman yasak elma fragman yasak elma fragman

Categories: Dizi

Tagged as: , , ,