Dizi

Tutunamayanlar 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Başrollerini Doğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu’nun üstlendiği TRT 1’in yeni dizisi Tutunamayanlar, 3. yeni bölümüyle yine oldukça keyifli bir bölümü daha geride bıraktı. Kısa sürede büyük bir ilgi gören dizinin son bölümüne Tarık’ın İrem’le aralarında bir şey olmasını istemeyen Cemile’nin türlü türlü planları damga vurdu. İşte Tutunamayanlar 4. bölüm fragmanı ve Tutunamayanlar dizisi konusu ile oyuncuları…

TUTUNAMAYANLAR 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tarık’ın İrem’le aralarında bir şey olmasını istemeyen Cemile, türlü türlü plan yapmıştır. Son planı başarısızlığa uğrayan Cemile, İrem’i mahalleden göndermek için bir ekip toplar. Vildan ve Nurdagül’ün desteğini alarak yeni bir plan geliştiren Cemile, İrem’i bir daha gelmemek üzere mahallenin dışına göndermeye çalışır. Bu arada yeni bir iş ve ev bulan İrem’e hayırlı olsun hediyesi almak isteyen Tarık, bir türlü parayı denkleştiremez. İlham perisi İlhan’ın verdiği akla uyan Tarık’ın denemediği yol kalmaz. Cemile, İrem’i mahalleden göndermek için ne planlar yapacak? Cemile, İrem’i mahalleden gönderebilecek mi? İlham perisi İlhan, Tarık’a ne tür akıl verecek? Tarık, İrem’e hediye almak için para bulabilecek mi? Tüm bu soruların cevabını, birbirinden ilginç ve komik sahneleriyle, Tutunamayanlar’ın üçüncü bölümünde kahkahalar eşliğinde izleyeceğiz.

TUTUNAMAYANLAR 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Tutunamayanlar dizisi çekimleri 9 aralık pazartesi günü İstanbul’da başladı. 

Türkiye’nin kanalı Trt 1 yeni dizileri ile de ne kadar iddialı olduğunu ortaya koyuyor. Yeni yönetimi ile bir çok ciddi dizi projesini izleyici ile buluşturan Trt 1 şimdi de ekonomik dar boğaz ile daralan izleyicisini komedi dizisi ile rahatlatmak için kolları sıvadı. Türkiye’de son dönemde tutmayan kategori olan komedi türünde izleyicisi karşısına çıkarılacak olan Tutunamayanlar dizisi ocak ayından itibaren Trt 1 ekranlarında olacak.

Tutunamayanlar Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film’in ortaklığında çekilecek olan Tutunamayanlar  dizisinin yapımcıları ise Ogün Şanlıer ve Ahmet Tarık Güven olacak. Son olarak Dengi Dengine filmini yöneten Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu’nun yöneteceği Tutunamayanlar dizisinin senaryosunu ise diziyi aynı zamanda yönetecek Osman Nail Doğan ile senarist Mustafa Karataş üstlenecek. Tutunamayanlar dizisinin başrollerini ise Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Şinasi Yurtsever ve Zafer Algöz paylaşacak.

Tutunamayanlar Dizisi Konusu

Tutunamayanlar dizisinde hayata dört elle sarılan gençlerin bir türlü rast gitmeyen işleri anlatılacak. Dizi de hayatı boyunca hiç çalışmayan ve çalışmayı da düşünmeyen Tarık’ın yine ümitsizce gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının iflas etmesi sonrası her şeyini kaybeden İrem’in tanışması sonrası yaşananlar anlatılacak. Tarık İrem’e aşık olur ve kendi mahallesine davet eder.

İrem Tarık’ın mahallesinde kitap kafe de çalışmaya başlar. İrem’in tek hayali tekrar zengin olmaktır. Tarık’ta İrem’i kendisine aşık etmenin zengin olmaktan geçtiğini fark eder. etkilemenin yolunun iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise mahallenin İlham Perisi İlhan’dan yardım ister; ama İlhan’ın kısa yoldan zengin olmak için verdiği her fikir eğlenceli olsa da sonu hüsran olacaktır.

kaynak 1

Categories: Dizi

Tagged as: , , , , ,