Gündem

Survivor Yarışmacılarından Aycan Yanaç’a Milli Takım Şoku! Acun Açıklama Yaptı

Survivor Yarışmacılarından Aycan Yanaç’a Milli Takım Şoku

A Milli Takım Teknik Direktörü Necla Güngör, Aycan Yanaç’ı Survivor’a katıldığı için bir daha milli takıma çağırmayacağını açıkladı.

Survivor’da ekranlara gelen futbol maçında inanılmaz bir performans sergileyen Aycan Yanaç, sosyal medyanın da en çok konuştuğu isimler arasında yer almıştı A Milli Takım Teknik Direktörü Necla Güngör, sosyal medya üzerinden yayınlanan bir programda 22 yaşındaki milli futbolcu Aycan Yanaç’ın bir daha takıma çağrılmayacağını açıkladı.

Survivor yarışmasında mücadele eden milli futbolcu Aycan Yanaç hakkında çarpıcı bir açıklama geldi.

A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör, “Aycan, Survivor’dan sonra tekrar milli takıma çağrılacak mı?” sorusuna “Ben de size soruyorum, daha doğrusu izleyenlere soruyorum: Koronavirüs ortaya çıkmasaydı, biz Rusya, ardından da Kosova ile iki maç yapacaktık. Aycan bu süreçte de Survivor’da olacaktı. Siz bir teknik direktör olsanız, yarışmadan Aycan’ı çağırıp milli takıma alır mıydınız?” şeklinde yanıt verdi.

“Aycan bence Survivor’a giderek bir tercih yaptı”

Necla Güngör, sosyal medya üzerinden Aycan Yanaç’ın yeniden milli takıma çağrılıp çağrılmayacağı sorusuna, “Aycan bence Survivor’a giderek bir tercih yaptı. Ben öyle düşünüyorum, Survivor sürecinden sonra da umarım kadın futbolu adına bizim için çok kıymetli işlere imza atar.” cevabını verdi.

İşte Güngör’ün açıklamaları

Necla Güngör

“Milli Takım kapıları her zaman, herkese açık. Sadece Aycan bugün bir yarışma programında ve çok popüler olduğu için değil. Performansı iyi olan Türk bayrağını en iyi şekilde taşıyabilecek herkese kapılarımız sonuna kadar açık. Ama dediğim gibi, bence Aycan yarışmaya giderek zaten bir tercih yaptı ve bu tercihten sonra da futbola geri döner mi, dönmez mi açıkçası ben de bilmiyorum.

Ama döner, kendi takımında çok iyi bir performans sergiler, “Hayır sen yarışmaya katıldın, gelme” de demem. Her şey milli takım için. Milli takımın çıkarları doğrultusunda iyi olan ne ise onu yapmak için elimden geleni yaparım.

Şu da var, adaletli bir antrenör olduğumu düşünüyorum. Benim oyuncularım burada kan ter içinde antrenman yaparken, milli takım maçlarına kanalize olmuşken, bütün konsantrasyonlarını maça vermişken yarışmaya giden bir Aycan’ı alır mıyım, onu çok zannetmiyorum.

‘Kadrodan çıkarmışlarsa ayıp etmişler!’

Acun Ilıcalı da Aycan’ın Milli Takım’dan çıkarılma kararına tepki gösterdi. Ilıcalı “Aycan’ı milli takım kadrosundan çıkarmışlarsa, ayıp etmişler” diye konuştu.

Kaynak https://biacaip.com/

Survivor Yarışmacılarından Aycan Yanaç’a Milli Takım Şoku

Categories: Gündem, Spor, Survivor

Tagged as: , , ,