Survivor

Survivor Bölüm 8 Özet ve Önemli Anlar

Survivor Bölüm 8 Özet ve Önemli Anlar

Heylogs ekibi olarak Tv8‘de yayınlanan Survivor Türkiye ‘nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programının önemli anlarını ve özeti düzenli olarak sizlerle paylaşacağız. Survivor ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi veren yarışmacıların zor yaşamı ve birincilik mücadelesi.

Survivor Bölüm 8 Özet ve Önemli Anlar

Ersin Bıktı Artık

Ödül oyunu kaybetmek aç olan ünlüleri çok üzdü. Ödül de poğaça ve çay vardı. Futbol oyununda ödülü Gönüllüler kazandı. Sercan ve Aycan’a rağmen Ünlüler ödülü kazanamadı. Yasin ile Erman arasında ipler geriliyor. Birbirlerini görmeye bile tahammülleri yok artık.

Erman Çıldırıyor

Erman Yasinle arasındaki kavgaya içerlemiş durumda ve olanlardan çok rahatsız. Acun Ilıcalı tarafından uyarı alan Erman, susmayı tercih ederken Yasin Ermanın üstüne oynamaya devam ediyor. Erman sinir harbi yaşıyor.

Ünlülerde Her Şeye Rağmen Moraller Yerinde

Ateş başında açlıklarına rağmen moral toplayan Ünlüler, Mert ise bu mağlubiyetlerin arkasından , Ünlülerin de kazanmaya başlayacağını ve o günün çok yakın olduğunu söyledi.

Beklenen İletişim Ödülü Geldi

Özlem gitgide artarken işte beklenen ödül geldi. Özlem için yapmaları gereken ise iletişim ödülünü kazanmak. Aile ile görüşmek her yarışmacının şu an için en büyük hayali ve gözyaşları sel oldu. Hepsi ailelerinin hasretiyle yanıp tutuşmakta.

Zorlu Bir Yarış Daha

Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı iletişim ödülü oyununda, her yarışmacı kazanmak için büyük efor sarf ediyor.

Muhteşem Final

Başa baş giden yarışta bir Ünlüler öne geçti bir Gönüllüler, her iki takım adeta nefeslerini tuttu. Ama sonlara doğru işler değişti ve bir takım İletişim Ödülü aileleri ile görüşme hakkını kazandı.

Ersin’den Yeni Yarışmacılara Sitem

Gene yenilen Ünlüler çok üzgün ve kendi içlerinde ayrışmaya başladılar. Yarışmaları kazanmak için taktikler üretmeye çalıştılar. İrem ve Erman’ın performansını beğenmiyorlar.

2. Hafta SMS Sıralaması

Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler Eleme Potasına oylarla Derya Can’ı çıkardılar. Ve Su.ms Sıralaması bu şekilde oluştu.

Ünlülerden Bir Kişi Veda Etti

Ünlüler neredeyse hafta boyunca hiç bir yarışmayı kazanamadılar, ve doğal olarak dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler, Ünlülerden bir kişinin elenmesine neden oldu. Eleme potasında en çok oyu alarak çıkan Derya, bu akşam ki SMS sıralamasına göre Eleme Potasına çıkacak arkadaşları ile yarışacak. Sms sıralaması birincisi Barış Murat, ikincisi ise Ersin Korkut oldu. Barış Murat eleme potasına Melis’i gönderirken, Ersin ise eleme potasına taktik yaparak Mert’i gönderdi.

Categories: Survivor

Tagged as: , ,