Biyografi

Survivor Berkan Karabulut Kimdir? Özel Hayatı ve İnstagramı

Survivor Berkan Karabulut Kimdir

Survivor 2020 sezonuna sonradan dahil olan Berkan Karabulut, birleşme partisine kalmayı başaran isimlerden biri oldu. Berkan Karabulut, sakatlığı olan iki ismin diskalifiye olması ardından Ünlüler takımına katıldı.Yarışmaya kısa sürede uyum sağlayan Berkan Karabulut, başarılı bir performans sergiliyor. Peki, Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında? Berkan Karabulut hakkında bilgiler

Survivor 2020 Ünlüler takımında yer aldıktan sonra birleşme ardından bireysel olarak mücadele edecek olan Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 tarihinde Yugoslav bir ailenin üçüncü çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya geldi. Sık sık okul değiştiren Berkan, bunun nedeninin her sene en iyi basketbol takımı neredeyse oraya yönelmesi olduğunu ifade ediyor. 

7 yaşında futbola başlayan Berkan Karabulut, sonrasında da birçok spor dalıyla ilgilendi. İstanbul’un en iyi takımlarında basketbol oynadı. 2 sene A takım seviyesinde profesyonel olarak oynandıktan sonra üniversiteye girip 2013 yılında fitness eğitmenliğine başladı. 1,5 sene Bellevue Residance’da eğitmenlik yaptıktan sonra bir tanıdığıyla ortak olarak Kuruçeşme’de spor stüdyosu açtı. 25 Aralık 2015’te ise kendi spor salonunu açtı. 4 seneyi aşkın süredir Dublex Bahçeli bir stüdyo çalıştırıyor.

Berkan Karabulut, Survivor 2020’ye katılma nedenini ise şu sözlerle anlatıyor:

“4 senedir kendimce bir çok şekilde emek verip aslında her defasında karşılığını aldığımı düşündüğüm ve bana başından beri inanılmaz motivasyon sağlayan Survivor mücadelesinde son noktalardayım bu yarışta zorlukları göğüsleyebileceğime ve yılmadan kendi yolumu takip edebilecek güce sahip olduğuma eminim.

Kolumda 2 sene önce yaptırdığım bir dövmem var, Fransızca “neden başladığını asla unutma“ yazıyor. Onun üstünde de bir koi balığı var. Bunun anlamı Japon efsanesine göre ters akıntıya karşı giden bir nehirde azmi ve kararlılığı sayesinde nehrin sonuna ulaşıp ejderhaya dönüşen bir balık .”

Gönüller takımına geçen Berkan Karabulut, kişisel eğitimci ve pilates hocası.

Özel bir işletmenin sahibi olan Berkan Karabulut, vücut geliştirme üzerine çalışıyor.

2011 yılında Bilecik Üniversitesi’nde okumaya başlayan Berkan Karabulut, 2015 yılında eğitimini tamamlayıp mezun olmuştur.

Berkan, özel hayatında ise aradığı aşkı bulan isimlerden… Genç yarışmacı, iki yıldır Lale Onuk’la birlikte.Birbirlerini 10 yıldır tanıdıklarını söyleyen Lale, katıldığı bir canlı yayında şunları söyledi: “Berkan ile 10 yıldır tanışıyoruz. Ben onu hep çok beğeniyordum ama şişmandım. 2018 yılında 2017 Miss Turkey birincisi olan arkadaşım Ecem Çırpan’la yarışmayı izlemeye gittik. Berkan da oradaydı…”

“Berkan beni tanıdı. ‘Hala çok güzelsin’ dedi. Bu benim için müthiş bir şeydi. Çünkü o beni tanıdığı zamanlarda şişmandım ve kendimi çok çirkin hissediyordum. Öyle gelişti olaylar.”

Berkan Karabulut İnstagram

Bu gönderiyi Instagram’da gör

🛴 😎 #elektriklimartı

Berkan Karabulut (@berkannkarabulut)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Berkan Karabulut (@berkannkarabulut)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu gönderiyi Instagram’da gör

#neverskiphandstandday #başakoğuzoley

Berkan Karabulut (@berkannkarabulut)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Daddy’s girl ✨ #waffle

Berkan Karabulut (@berkannkarabulut)’in paylaştığı bir gönderi ()

Survivor Berkan Karabulut Kimdir

Categories: Biyografi, Survivor