Survivor

Survivor 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Survivor 2020 yarışması 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Yarışmanın yeni bölüm fragmanıyla birlikte izleyiciler nefes kesen mücadelelere ev sahipliği yapacak. Salı günü saat 20:00′ de yeni bölümde karşınızda…

Ersin çok şikayetçi

Ünlüler de çatırdamalar başladı. Takım anlaşamamaya başladı ve bundan en çok yakınan ise Ersin. Birbirlerine verilmeyen selamdan ve empati eksikliğinden yakınan Ersin bunu arkadaşlarına da ateş başında anlattı. Deryanın eleme potasında olması Ünlüleri üzmüş durumda değil.

Kavgalar başladı

Aycan ve Derya arasındaki yer kavgası başka kavgaları doğurdu. Ünlüler Deryaya karşı olan tepkilerini söylediler. Özürler bile yeterli kalmadı. Kavganın külleri hala sıcak. Ünlülerin modu çok düşük durumda. Gönüllüler ise daha sakin ve yemeklerinin tadını çıkarmakla meşguller. Yağmur ise yine yarışmacıların peşini bırakmadı.

Cemal yine tepkili

Ünlüler de ayrışmaların olduğunu farkeden Cemalcan, bundan röportajında bahsetmeden yapamadı. Yeni yarışma biçimini beğenen ve kendini favori göstermeyi unutmadı. Performansı kötü giden Burakı eleştirdi, ama zamanla açılacağını söyledi.

Yeni yarışma formatı

En İyi Erkek Ve En İyi Kadın yarışması büyük ilgi gördü ve kendilerini öne çıkarabilmeleri için mükemmel bir fırsat… Kadınlarda Meryem kazanırken Erkeklerde ise Parviz Oldu. Ve beraberlerinde 3 arkadaşlarını götürmeye hak kazandılar. Ödül ise kek idi.

Yasin bu duruma kızdı

Meryem kek ödülünde yanına Ardahan, Evrim ve Tayfunu götürdü. Yasin buna çok kızdı ve aslında Ceyhun’u götürmesi gerektiğini savundu ama Ceyhun buna çok üzüldü. Yasin Gönüllüler adasında gruplaşmanın başladığını savunurken bunun bir geri dönüşünün olacağını belirtti.

Yasin – Erman

Futbol yarışması Erman ve Yasinin kavgasıyla başladı. Erman Cemalcan ile muhabbetinin arasına Yasinin girdiğini söyledi ve bu gerginlik maça da yansıdı.

ÖZETİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Survivor 8. Bölüm Fragmanı

survivor 8 bölüm fragmanı

Kaynak 1

Categories: Survivor

Tagged as: , , , , ,