Survivor

Survivor 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Survivor 2020 yarışması 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Yarışmanın yeni bölüm fragmanıyla birlikte izleyiciler nefes kesen mücadelelere ev sahipliği yapacak.Cuma günü saat 20:00′ de yeni bölümde karşınızda…

Survivor 3. Bölümden Özetler

Yumurtayı Gören Gönüllüler Çıldırdı.

Ödül oyununda haşlanmış yumurta kazanan gönüllüler, ödülleri gelince sevinçten havaya uçtular. Kişi başına 3 yumurta düşen ödülde, gönüllüler gece ateş başında güzelce ödülün keyfini çıkardılar. Ödül oyununu kaybeden Ünlüler, gece kendi erzaklarındaki pirinci ateş başında yerken neden kaybettiklerine dair özeleştiri yapmakla yetindiler. Şaziye’nin kaza geçirmesi ve sakatlanması herkesi derinden üzdü. Evrim röportajında Burak’ın performansı hakkında birçok söz söyledi.

Ünlüler Yağmura Karşı Önlem Aldılar.

Ünlüler adaya ayak uydurmaya başladılar, baraka inşa etmeye başladılar.Ve takım Sercan Yıldırım’ın performansından çok memnun. Ünlüler Ödül oyunu kazanamadıkları için hindistan cevizi ile açlıklarını gidermeye çalışıyorlar. Ve böyle giderse adada hindistan cevizi kalmayacak.

Dominik’i Sel Aldı

Dominik’in tropikal iklimin aşırı sıcakları ve aşırı yağmuru yarışmacıları çok yoruyor. Ünlüler barakasını güzel yaptığını sanıyordu ama o geceye kadar her şey değişti. Aşırı yağmur Ünlüleri barakaya rağmen ıslattı ve uyuyamadılar. Yağmurdan kaçmak için her yola başvurdular böylece diğer oyuna uykusuz çıkmak zorunda kaldılar. Şaziye yavaşça tedavi ile birlikte iyileşiyor.

Boş Mide İle Yarışmak En Büyük Korkuları

Adada aç kalmamanın bir diğer yolu balık tutmak bu ödül oyununda ödül zıpkın ve olta seti. Ünlülerde milli Dalgıç Derya’yı düşünürsek Ünlüler için kaçırılmaz bir fırsat olabilir. Kıyasıya yarışların döndüğü ödül oyununda acaba balık tutma setini kim kazandı?

ÖZETİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ!

Survivor 4. Bölüm Fragmanı

survivor 4. bölüm fragmanı

Kaynak 1

Categories: Survivor

Tagged as: , , , , ,