Müzik

”Spotify 2019 özeti” nasıl bakılır? Spotify en çok dinlediğim şarkılar listesini açıkladı.

Spotify, 2020 yılına girmek üzereyken önceki yıllarda da olduğu gibi kullanıcılarına sürprizi yaptı. Spotify kullanıcıları, 2019 yılında ki ve on yıl boyunca en çok dinledikleri ve keşfettikleri şarkı, albüm, sanatçı ve podcast yayınlarına erişebilecek. Peki “Spotify 2019 Özetin” nasıl bakılır? İşte Spotify Wrapped en çok dinlediğim şarkılar listesi…

Spotify 2019 Özetin nedir, nasıl bakılır? soruları Spotify kullanıcıları tarafından merakla araştırılıyor. Spotify, kullanıcılarına özel 2019 yılı ve son on yılda en çok dinledikleri şarkıları ve sanatçıları paylaştı. İşte Spotify Kişisel 2019 Özeti’ne dair detayları sizlere sunacağız.

SPOTIFY 2019 ÖZETİN NEDİR, NASIL BAKILIR?

Spotify bu yıl, sadece kişisel özet deneyimini hatırlatmakla kalmıyor, aynı zamanda ”On Yıllık Özetim” özelliği ile kullanıcıların on yıla kadar ki dinleme verilerini bizlerle paylaşıyor.Böylece kullanıcılar, 2019 yılının ve son 10 yıl boyunca en çok dinledikleri, keşfettikleri,sanatçı, albüm, şarkı ve podcast yayınlarına erişebilecek. 2019 yılında en çok dinlediğiniz favori sanatçı kimdi? Yılın her mevsiminde en çok dinlediğiniz şarkı neydi? Spotify Kişisel “Özeti” için daha fazla bilgiye ulaşmak ve kendi özetinizi görmek için Spotify’ın blog sayfası For the Record ‘daki paylaşıma bakabilirsiniz.

SPOTTİFY ÖZETİNE BAKMAK İÇİN TIKLA

Daha sonra ise size özel çalma listesi üzerinden favori sanatçı ve albümlerinizi yeniden bulabilir ya da bu sene Spotify’da en çok dinlediğiniz şarkılara buradan 10 yıllık verilerinize ise buradan ulaşabilirsiniz! işisel 2019 “Özeti” (Wrapped) paylaşım kartınız ile sonuçlarınızı Instagram, Twitter, Snapchat ve Facebook üzerinden kolayca paylaşabilirsiniz.”

Editör olarak benim yıllara göre şarkı dinleme dakikalarını sizlerle paylaşmak istedim.