Teknoloji

Speedtest, Mobil İçin VPN Hizmeti De Vermeye Başladı!

Dünyanın en popüler internet hız ölçüm testi platformlarından olan Speedtest, yeni bir özelliği kullanıma sundu. Speedtest’in mobil sürümü, artık hem iOS hem de Android platformlarında VPN hizmeti verebiliyor.

VPN servisleri hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiş durumda. Çünkü VPN servisleri aracılığıyla hem internetteki varlığımızı anonimleştirebiliyor hem de bulunduğumuz ülkede erişimi engellenmiş olan internet sitelerine erişim sağlayabiliyoruz. Şimdiyse dünyanın en popüler internet hıı testi platformlarından bir tanesi olan “Speedtest“, kendi VPN hizmetini kullanıcılara sundu.

Speedtest’in verdiği esas hizmet, internet hızlarının ölçümü. İnternet kullanıcıları, bu platform aracılığıyla internetlerinin hızlarını birkaç saniye içerisinde öğrenebiliyorlar. Üstelık Speedtest hem akıllı telefonlar hem de bilgisayarlar üzerinden kullanılabiliyor. Speedtest’in yeni VPN hizmeti ise sadece akıllı telefonlar için geliştirilmiş durumda. Hizmet hem iOS hem de Android platformunda kullanılabiliyor.

Android için Speedtest

İOS için Speedtest

Categories: Teknoloji

Tagged as: , , , ,