Yemek

Soya Sütlü Vegan Mayonez Nasıl Yapılır|Tarif

Soya Sütlü Vegan Mayonez Nasıl Yapılır|Tarif

Günümüzün günden güne artarak devam eden akımı, Veganlık… Vegansanız eğer sizin için gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz vegan mayonez tarifini sizler için derledik.

Soya Sütlü Vegan Mayonez Nasıl Yapılır|Tarif

Malzemeler:

  • 1/2 su bardağı soya sütü
  • Bir tutam hardal
  • Bir tutam tuz
  • Mayonezi koymak için: 1 kavanoz
  • 1 bardak kanola yağı
  • 1 yemek kaşığı limon suyu

Yapılışı:

  1. Soya sütü ve limon suyunu güzelce 30 saniye boyunca karıştırın. Blender ile daha kolay olur.
  2. Bu işlemi yaparken azar azar yağı ekleyin ve her şeyi birleştirip kıvam alana kadar bu işleme devam edin. Ardından tuz ve hardal ekleyin.
  3. Tadım yapın ve lazımsa damak zevkinize göre biraz daha tuz ekleyin.

Afiyet olsun.

Kaynak

Günümüzün günden güne artarak devam eden akımı, Veganlık… Vegansanız eğer sizin için gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz vegan mayonez tarifini sizler için derledik.Günümüzün günden güne artarak devam eden akımı, Veganlık… Vegansanız eğer sizin için gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz vegan mayonez tarifini sizler için derledik.Günümüzün günden güne artarak devam eden akımı, Veganlık… Vegansanız eğer sizin için gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz vegan mayonez tarifini sizler için derledik.Günümüzün günden güne artarak devam eden akımı, Veganlık… Vegansanız eğer sizin için gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz vegan mayonez tarifini sizler için derledik.

Günümüzün günden güne artarak devam eden akımı, Veganlık… Vegansanız eğer sizin için gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz vegan mayonez tarifini sizler için derledik.Günümüzün günden güne artarak devam eden akımı, Veganlık… Vegansanız eğer sizin için gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz vegan mayonez tarifini sizler için derledik.Günümüzün günden güne artarak devam eden akımı, Veganlık… Vegansanız eğer sizin için gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz vegan mayonez tarifini sizler için derledik.Günümüzün günden güne artarak devam eden akımı, Veganlık… Vegansanız eğer sizin için gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz vegan mayonez tarifini sizler için derledik.Günümüzün günden güne artarak devam eden akımı, Veganlık… Vegansanız eğer sizin için gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz vegan mayonez tarifini sizler için derledik.Günümüzün günden güne artarak devam eden akımı, Veganlık… Vegansanız eğer sizin için gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz vegan mayonez tarifini sizler için derledik.

Categories: Yemek

Tagged as: , , , ,