Dizi

Sefirin Kızı 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Sefirin Kızı dizisi yayınlanan birinci bölümünden itibaren büyük beğeni topladı. 16 Aralık Pazartesi günü Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan Sefirin Kızı dizisi sosyal medyada gündem oldu ve izleyicileri ekran başına kilitledi. Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun yer aldığı dizinin 2. bölümü izleyiciyle buluştu. Sefirin Kızı 3. bölüm fragmanı yayında! Yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özetiyle ilgili detaylar haberimizde

Sefirin Kızı 3. bölüm fragmanı yayında! Sefirin Kızı dizisi 2. bölümüyle 23 Aralık Pazartesi günü kaldığı yerden devam ediyor. Son bölümde Nare kızı için çıktığı uçurumdan yine kızı için iner. İnerken, nişan yüzükleri olan deniz kabuğunu ve senelerdir sakladığı kırmızı kuşağı Sancar’ın ayaklarının dibine bırakır. Nare’nin destanla da, Sancar’la da işi bitmiştir. Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özetiyle ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz

SEFİRİN KIZI 2. BÖLÜM ÖZETİ

Nare, kızını Sancar’dan geri alabilecek mi?

Nare kızı için çıktığı uçurumdan yine kızı için iner. İnerken, nişan yüzükleri olan deniz kabuğunu ve senelerdir sakladığı kırmızı kuşağı Sancar’ın ayaklarının dibine bırakır. Nare’nin destanla da, Sancar’la da işi bitmiştir.

Öldürdüğünü sandığı adamın yaşadığını ve hapse girmeyeceğini öğrenen Nare’nin artık tek amacı vardır. Kızını Sancar’dan geri alacak ve Sefirin kızıyla Yarıcının oğluna cehennem olan bu toprakları, kızına memleket yapacaktır.

Ama elbette Sancar kızını vermez, Nare meleğini göremez bile. Artık ne destan vardır ne yalan; yaman bir savaştır davulları vurulan.

Ne var ki, onlara kör noktalarından saldıracaktır asıl düşman.

Categories: Dizi

Tagged as: , , ,