Can Dostlarımız

Pitbullların Baby Shower’ ı Böyle Olur

Tek bir sokak köpeği için bir ev bulmak oldukça zordur, ancak 2 yaşındaki hamile bir pitbull için yapmak imkansız görünüyor! Ve korkmuş ve koruyucu bir kurtarma köpeğinden parlayan, sevgi dolu ve müteşekkir bir anneye bu dönüşüm, mucizelere olan inancınızı canlandıracaktır.

Eylül ayında insanlar Güney Carolina Fort Mill yakınlarındaki sokaklarda 2 yaşında bir dişi bir pitbull buldular hamile ve yardıma muhtaçtı. Gönüllüler onu yerel bir barınağa götürdü ve köpeğin ailesiyle temasa geçti, ama ne yazık ki, onu geri almak istemediler.

Zavallı annenin sığınağın verebileceğinden daha özel bir yardıma ihtiyacı vardı, ama neyse ki, yakında emzirecek anne köpek ve yavrularına bakan Pits & Giggles Rescue’dan gönüllüler tarafından alındı .

Gönüllüler onu tarif ederken, yeni kurtarılan arkadaşlarıyla ilk tanıştıktan sonra, hamile pitbul gerçekten tuhaf, arkadaş canlısı, oldukça sakardı ve kişisel alan hakkında hiçbir fikri yoktu. Hemen kişiliğine mükemmel bir şekilde uyan yeni bir isim – Pickle – (turşu)buldular. Turşu, büyük karnına rağmen, gönüllülerden öpücük almaya çalışırken gönüllülerin etrafında atlamayı durduramadı. Ve kesinlikle kameraya karşı utangaç değildi!

Anne Turşu gelir gelmez, gönüllüler bir anlık fotoğraf çekimi için mükemmel bir model olacağını hemen anladılar. Görünüşe göre, sığınaklar annenin son dakikaya kadar hamile olduğunu fark etmedi. Anne Turşu ile ekip, eğlenceye başlamadan önce yeterince zamanları olduğu için mutluydu.

Birkaç hafta sonra, Pickles 8 güzel yavru köpeği karşıladıktan sonra, Pits & Giggles Rescue bir hikaye takibi olarak yeni doğmuş bir fotoğraf çekimi düzenlemeye karar verdi. Turşu, muhteşem bebeklerinin yanında daha da neşeli görünüyor.

Organizasyon üyeleri fotoğrafları paylaştıkça, Anne Turşu ve tüm yavruları zaten bir ev buldu! Pickles’ın onu ölümüne seven bir pitbul cinsi kardeşi var ve günlerinin çoğunu kanepede birlikte yattılar!

Gönüllüler, Kuzey Karolina’nın spay / nötr yasaları olmadığından ve ötenazi için ABD’de 3. sırada yer aldığından, bu küçük hanım ve yavrularının dönüşümünü ve çiçek açmasını görmek ve sonsuza dek bir ev bulmalarını izlemek özellikle ödüllendirici. Pits & Giggles Rescue‘ya yardım etmek istiyorsanız, Amazon listelerinden onlar için bir şeyler satın alabilir veya doğrudan bağışta bulunabilirsiniz.