Dizi

Netflix Türkiye Nisan Ayında Yayınlanacak İçerikler

Mart ayının son günlerinin gelmesiyle birlikte gözler, dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix’e yöneldi. Çünkü Netflix, koronavirüs krizini yaşadığımız şu günlerde kullanıcılara evde zaman geçirecek pek çok yeni içerikle nisan ayını karşılayacak.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformlarından Netflix, sürekli olarak kendisini güncelleyen bir platform. Hal böyle olunca da her ay sonu geldiğinde Netflix aboneleri, önümüzdeki ay platforma eklenecek yeni içerikleri merak ediyorlar. Şimdi sizlerle, Netflix’in nisan ayında yayınlayacağı içerikleri paylaşacağız.

Tüm dünyanın gündemine oturan koronavirüs salgını, insanları evlerine itiyor. Hal böyle olunca da tüketiciler, internet ve televizyon başında daha vakit geçirmeye başladılar. Bu küresel salgın sona erene kadar kullanıcıların en çok tercih edecekleri platformlardan bir tanesinin de Netflix olacağı aşikar. Siz de Netflix’te nisan ayında neler yayınlanacağını merak ediyorsanız buyrun listemize.

Netflix Türkiye Nisan Ayında Yayınlanacak İçerikler

La Casa de Papel: 4. Sezon (3 Nisan)

La Casa de Papel, Netflix’in en popüler yapımlarından bir tanesi. Dünyaca ünlü bir dizi haline gelen La Casa de Papel’de 3 sezon boyunca profesyonel olarak planlanan iki hırsızlığa tanıklık ettik. 4. sezon için Netflix aboneleri hazır ancak soygunların bir numarası olan “profesör“ün ne kadar hazır olduğunu 3 Nisan’da görebileceğiz.

La Casa de Papel: Fenomen (3 Nisan)

Netflix kullanıcıları, nisan ayında iki farklı La Casa de Papel ile bir araya gelecekler. Netflix orijinal dizisinin dördüncü sezonu ile birlikte yayınlanacak olan Netflix orijinal filmi, La Casa de Papel serisinin başarı öyküsünü konu edinecek. La Casa de Papel: Fenomen de en az orijinal dizi kadar ilgi çekecek gibi görünüyor.

Brews Brothers (10 Nisan)

Brews Brothers

Brews Brothers için yeni bir Netflix komedi klasiği diyebiliriz. 8 bölümden oluşacak ve 10 Nisan’da yayınlanacak bu dizide iki erkek kardeşin hikayesine tanıklık edeceğiz. Bu iki kardeş alkollü içecek yapma konusunda fazlasıyla iyiler fakat iş aile olmaya geldiğinde işler pek de istenildiği gibi olmuyor.

La casa de las Flores: 3. Sezon (23 Nisan)

Kara mizah türünde içerikler, Netflix tarafından sık sık tercih ediliyor. La casa de las Flores de kara mizah türündeki yapımlardan bir tanesi ve ilk iki sezonu ile pek çok Netflix kullanıcısından tam puan almayı başardı. Şimdiyse Meksika‘da yaşayan zengin bir ailenin hayatının konu alındığı bu dizinin üçüncü sezonu hazır. Bakalım dizi, ilk iki sezonda yakaladığı çıkışı üçüncü sezonunda da sürdürebilecek mi?

After Life: 2. Sezon (24 Nisan)

Çok sevdiği eşinin ölümünün ardından yas tutmaya devam eden Tony’yi konu alan After Life, ilk sezonu ile Netflix kullanıcılarını bir yandan güldürdü diğer yandan da düşündürdü. Tony, ikinci sezonda arkadaşları için daha iyi bir insan olmaya çalışacak ancak bu kez de hayatın farklı bir acı yüzü ile karşı karşıya kalınacak. 

Nailed It!: 4. Sezon (1 Nisan)

Nailed It! için tam anlamıyla bir Netflix dizisi diyemeyiz ancak bu yapım, milyonlarca Netflix abonesini peşinden sürüklemeyi başardı. Bir yemek yarışması olan Nailed It!, sizleri yeniden eğlenceli bir Netflix mutfağına götürecek. 1 Nisan‘da yayınlanacak olan Nailed It!, bir yandan güldürüp diğer yandan da iştahınızı kabartabilecek.

Sergio (17 Nisan)

Gerçek olayların ya da hayat hikayelerinin anlatıldığı filmler, sinemaseverlerin daima ilgisini çekmiştir. İşte Sergio da gerçek bir hikayenin uyarlanmış hali. Bu Netflix orijinal filminde Birleşmiş Milletler diplomatı olan Sergio Vieira de Mello’nun hikayesine gideceğiz. Mello, son görevi için Bağdat‘tadır ancak hayat onu çok daha farklı bir olay örgüsünün içine çeker.

Willoughby Ailesi (22 Nisan)

Lois Lowry’nin kitabından uyarlanan bir animasyon olan Willoughby Ailesi, nisan ayında severek izleyeceğiniz bir animasyon filmi olarak karşımıza çıkacak. Bu animasyon filminde Willoughby kardeşlerin hikayesine eşlik edeceğiz. Ebeveynleri tarafından terk edilen ve modern bir aile olmak isteyen Willoughby kardeşler, günümüz koşullarına ayak uydurabilecek mi derseniz?

Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi: 3. Sezon (22 Nisan)

National Geographic Channel’ın adını tarihe yazdıran belgesellerinden bir tanesi olan Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi, nisan ayında son sezonu ile Netflix’teki yerini alacak. Bu belgeselde çeşitli kültürleri ve dinleri araştıran Morgan Freeman‘ın öyküsüne eşlik etmeye devam edeceğiz.

Extraction (24 Nisan)

Netflix’in nisan ayında yayınlayacağı yeni aksiyon filminde Tyler Rake isimli bir paralı askerin hikayesine eşlik edeceğiz. Rake, bir suç örgütünün oğlunu kurtarma görevini üstlenecek ancak yaşanacak olaylar hem Rake’in hem de çocuğun hayatını bir daha asla unutamayacakları şekilde değiştirecek.

Community: Tüm bölümler (1 Nisan)

2009 yılında ABD’ merkezli NBC kanalıyla hayatımıza giren Community, hukuk diploması iptal edilen bir avukatın hikayesini anlatıyor. Bu avukat, topluma alışmakta zorluk çeken insanlar için bir grup kurar. İşte şimdi bu eğlenceli dizi Netflix’te ve 1 Nisan itibarıyla tüm Netflix kullanıcıları, Community’ye erişebilecekler.

Nightcrawler (1 Nisan)

2014 yılında vizyona giren film, sinemaseverler tarafından onlarca olumlu yorum almıştı. Şimdiyse bu eser Netflix tarafından lisanslandı ve Netflix aboneleri, 1 Nisan itibarıyla polis muhabirliği yapmaya başlayan Lou Bloom’un hikayesine ortak olabilecekler.