Dizi

Netflix’in İkinci Türk Dizisi Atiye İzleyicisinden Tam Not Aldı

Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün başrolü paylaştığı Atiye, Dün izleyiciyle buluştu. Sekiz bölümlük diziye yönelik ilk yorumlar olumlu…

Başrollerini Beren Saat ile Mehmet Günsür’ün paylaştığı Netflix’in Hakan: Muhafız’dan sonraki ikinci Türk orijinal dizisi Atiye, bugün izleyici karşısındaydı. 

Sekiz bölümlük dramaya ilişkin ilk yorumlar olumlu. 

Sosyal medyada özellikle Beren Saat, Mehmet Günsür ve Melisa Şenolsun’un oyunculukları övgü alırken karakterlerin ve senaryonun işleniş biçimi ve derinliği başarılı bulundu. 

Beren Saat ile Mehmet Günsür’e Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya gibi isimlerin eşlik ettiği “gizemli” dizinin senaryosu Nuran Evren Şit’e ait. 

Ozan Açıktan ile Gönenç Uyanık’ın yönettiği Atiye’nin genel konusu şöyle: Atiye, İstanbul’da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel ressamdır. Sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır ve ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşif sonrasında değişir. Erhan adında bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye, hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşer…

Sosyal Medya

Atiye, tüm bölümleriyle şimdi Netflix’te…

1.Tanıtım

2. Tanıtım

3. Tanıtım

10 Soruda ATİYE

Categories: Dizi

Tagged as: , , ,