Dizi

Mucize Doktor 21. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Mucize doktor fragman mucize doktor 21. Bölüm fragman

Sevilen dizi Mucize Doktor‘un 20. son bölümü bu akşam ekranlara geldi. Dizinin son bölümüne virüs vakaları damgasını vurdu. Yurt dışından dönen bir uçağın yolcuları hastalanmaya başlayınca hastane karantina altına alınmaktadır. Doktor Ferman ve ekibinin virüsle mücadelesini konu alan Mucize Doktor dizisinin son bölümü izlemek ve 21. yeni bölüm fragmanını izlemek için sayfamıza bakmanız yeterli.

MUCİZE DOKTOR 20. BÖLÜM ÖZETİ

Yurt dışından dönen bir uçağın yolcuları hastalanmaya başlayınca hastane ekstrem önlemler almak zorunda kalır. Ama insanlar ölmeye devam eder ve son çare acil servis, içindeki bütün insanlarla birlikte karantina altına alınır. Ferman, Ali ve Nazlı da içeride mahsur kalmıştır. Ekip bir yandan içeride kalanlara sağlık hizmeti sunmaya bir yandan da salgınla mücadele etmeye uğraşır. Ve sonunda ekipten biri de hastalığa yakalanır.

Mucize Doktor 21. Bölüm Fragmanı

mucize doktor fragman

mler almak zorunda kalır. Ama insanlar ölmeye devam eder ve son çare acil servis, içindeki bütün insanlarla birlikte karantina altına alınır. Ferman, Ali ve Nazlı da içeride mahsur kalmıştır. Ekip bir yandan içermler almak zorunda kalır. Ama insanlar ölmeye devam eder ve son çare acil servis, içindeki bütün insanlarla birlikte karantina altına alınır. Ferman, Ali ve Nazlı da içeride mahsur kalmıştır. Ekip bir yandan içermler almak zorunda kalır. Ama insanlar ölmeye devam eder ve son çare acil servis, içindeki bütün insanlarla birlikte karantina altına alınır. Ferman, Ali ve Nazlı da içeride mahsur kalmıştır. Ekip bir yandanağın yolcuları hastalanmaya başlayınca hastane karantina altına alınmaktadır. Doağın yolcuları hastalanmaya başlayınca hastane karantina altına alınmaktadır. Doağın yolcuları hastalanmaya başlayınca hastane karantina altına alınmaktadır. Do içer

Kaynak 1