Oyun

Mount & Blade II: Bannerlord’un Fiyatı Açıklandı

Mount & Blade II: Bannerlord’un Fiyatı Açıklandı

Mount & Blade II: Bannerlord için haberler ardı ardına gelmeye devam ediyor. Dün çıkış tarihi ve yurt dışı fiyatı açıklanmıştı, bugün de Türkiye için belirlenen fiyatı açıklandılar. 31 Mart’ta erken erişime açılacak oyun, diğer ülkelere göre nispeten daha ucuz.Steam indirimlerinde daha da uygun olacağını düşünüyorum.

Dün, Mount & Blade II: Bannerlord’un  yurt dışı fiyatı ve çıkış tarihi açıklanmıştı. Oyunun yurt dışındaki, bölgelere göre 49.99 dolar, 49.99 euro ve 39.99 sterlin olarak belirlenmişti. Türkiye fiyatıyla ilgili bir bilgi pylaşılmamıştı.(Yurt dışında fiyatın TL cinsinden ortalama karşılığı : 300-350 tl

Ama tabi ki de bizim için merak edilen yurt dışı fiyatı değildi.Oyuncular yurt dışındaki fiyatı görünce pahalı olacağını düşünüyorlardı. TaleWorlds bugün fiyatı açıkladı. Mount & Blade II: Bannerlord Türkiyede 150 TL olacak.

Piyasaya çıkan büyük çaplı oyunlara 300 TL’nin üzerinde paralar verdiğimiz bugünlerde, dünya genelinde oyuncular tarafından beklenen ve 49.99 dolar üzerinden satılan bir oyuna 150 TL fiyatla ulaşabilecek olmak, bu topraklardan neden daha fazla oyun çıkması gerektiğini açıklar nitelikte.

Haberin çıkış kaynağı TaleWorlds Entertainment forumunda yer alan “Mount & Blade II: Bannerlord – Tartışma Konusu” isimli başlık altında, MArdA TaleWorlds – (Community Support) tarafından yazılmıştı. Dolayısı ile oyunun Türkiye fiyatının kesin olarak 150 TL olduğunu söyleyebiliriz.

MOUNT BLADE II: BANNERLORD MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Mount Blade II: Bannerlord’un minimum sistem gereksinimlerinin şu şekilde olması bekleniyor:

İşlemci: Intel Core i3-8100 / AMD Ryzen 3 1200
Grafik İşlemci: Intel UHD Graphics 630 / Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / AMD Radeon HD 7850 2 GB
Bellek: 6 GB RAM
Depolama: 60 GB Kullanılabilir Alan

Mount & Blade II: Bannerlord’un Fiyatı Açıklandı

Kaynak 1