Araba

Milyonlar Kazanıp Ucuz Arabalar Tercih Eden 15 Ünlü İsim

Konu ünlü isimler olduğunda birçoğumuz, ihtişamlı yaşamlar ve pahalı arabalar görmeye alıştık. Ancak her ünlü isim aynı zevklere sahip olmak zorunda değil. Milyonlar kazandığı halde ucuz arabalara binmeyi tercih eden ünlüleri sizler için derledik. İşte pahalı arabaları umursamayan, basit araba sevdalısı 15 ünlü…

1. Cameron Diaz — Toyota Prius


Aktif olarak oyunculuk yaptığı yıllarda Hollywood’un en çok kazanan aktrislerinden olan Cameron Diaz, çevre dostu Toyota Prius ile oldukça mutlu.

2. Justin Timberlake — Volkswagen Jetta


Dünyanın dört bir yanında hayranlara sahip olan Justin Timberlake, servetiyle dudak uçuklatan isimlerden biri. Ancak onca kazanca rağmen kendisi, Volkswagen Jetta kullanmayı tercih ediyor.

3. Tom Hanks — Scion xB


Son yıllarda birçok ünlü isim, pahalı arabaları bir kenara bırakıp çevre dostu arabalar tercih ediyor. Tom Hanks de bu isimlerden biri. Yıllardır Scion xB kullanan Hanks, çevre dostu arabasıyla oldukça mutlu.

4. Jennifer Lawrence — Volkswagen Eos


Kariyerinin en başarılı dönemlerinde bile Volkswagen Eos arabasından vazgeçmeyen Lawrence, dudak uçuklatan bir kazanca sahip olmasına rağmen tercihini ucuz arabalardan yana kullanıyor. Kendisinin yalnızca bir filmden 653 milyon dolar kazandığını da söyleyelim!

5. Jeff Bezos — Honda Accord


Dünyadaki en zengin isim olan Jeff Bezos, tam tamına 117 milyar dolarlık bir servete sahip. Ancak tüm bu servete rağmen kendisi, yıllardır Honda Accord kullanıyor. Sebebi sorulduğunda ise arabasının hala iyi bir durumda olduğunu söylüyor.

6. Britney Spears — BMW Mini Cooper


İnanmak oldukça güç olsa da Britney Spears da ucuz araba tercih eden isimlerden biri. Pop kraliçesi, yıllardır BMW Mini Cooper kullanıyor.

7. Lily Allen — Ford Focus


Ünlü şarkıcı Lilly Allen, yeşil Ford Focus’una adeta aşık! Kendisini sık sık bu arabayla gezinirken görmeniz mümkün.

8. Daniel Radcliffe — Fiat Grande Punto


Harry Potter serisiyle dünya çapında bir üne kavuşan Daniel Radcliffe, Fiat Grande Punto kullanıyor. Çevre dostu bir araba tercih eden Radcliffe, 110 milyon dolarlık servetine rağmen lüks arabalardan uzak duruyor.

9. Clint Eastwood — GMC Typhoon


Efsanevi aktör Clint Eastwood ise GMC Typhoon tercih edenlerden biri. Dudak uçuklatan servetine rağmen arabasından vazgeçemeyen Eastwood, arabasına adeta aşık!

10. Conan O’Brien — Ford Taurus


Henüz ünlü bir komedyen değilken Ford Taurus kullanan Conan O’Brien, şu anda oldukça yüksek bir kazanca sahip olsa da arabasından hiçbir zaman vazgeçmemiş.

11. Cristian Bale — Toyota Tacoma


Bruce Wayne, son model teknoloji ürünleri sevse de Christian Bale için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Kendisi 17 yıldır aynı arabayı kullanıyor. Arabasına aşık olan Bale, değiştirmeyi düşünmediğini de her fırsatta dile getiriyor.

12. LeBron James — Jeep Wrangler


En ünlü NBA oyuncularından biri olan LeBron James, yıllardır özel üretim bir Jeep Wrangler kullanıyor. Ülkemiz şartlarında pahalı bir araba olsa da milyon dolarlar kazanan bir sporcu için 30 bin dolar ödemek, devede kulak!

13. Bruno Mars — Cadillac Allanté


Bruno Mars, 24K Magic şarkısının klibinde kullandıkları Cadillac Allanté’yi o kadar beğenmiş ki hemen satın almış. Ünlü isim bir süredir 95 model bir Cadillac kullanıyor.

14. Leonardo DiCaprio — Toyota Prius


Çevre dostu tercihleriyle sık sık gündeme gelen DiCaprio, tıpkı Cameron Diaz gibi Toyota Prius kullanıyor. Hatta kendisi bununla da kalmıyor ve tüm Hollywood’un lüks araç sevdasını eleştiriyor. Servetiyle dudak uçuklatan ünlü isim, ilişkileri sırasında Blake Lively’e de Toyota Prius hediye etmişti.

15. Mark Wahlberg — Toyota Sienna Minivan


Toyota Sienna Minivan kullanan Wahlberg, arabasına aşık desek hiç de abartmış olmayız! Kendisi yıllardır Sienna Minivan kullanıyor ve aracını değiştirmeyi düşünmüyor.

brightside.me , Listelist