Biyografi

Masterchef’ten Elenen Batuhan Bayır Kimdir?

masterchef batuhan ile ilgili görsel sonucu

MasterChef Batuhan kimdir? MasterChef Batuhan Bayır kaç yaşında, nereli? gibi soruların yanıtları tüm MasterChef Türkiye takipçileri tarafından merak ediliyor. MasterChef Türkiye’nin bu akşamki bölümünde heyecan dorukta. Batuhan Bayır eleme potasına giren 3 isimden biri olarak mücadele verecek.

MasterChef Türkiye’de bugün eleme heyecanı yaşanacak. Kıran kırana bir mücadelenin yaşandığı MasterChef’te son beşe kalan isimler arasında Batuhan Bayır da yer alıyor. İddialı konuşmaları ve birbirinden güzel yemekleri ile izleyenleri etkileyen MasterChef Batuhan Bayır hakkında araştırmalar hız kazandı. MasterChef Batuhan kimdir? MasterChef Batuhan Bayır kaç yaşında, nereli? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. İşte MasterChef Batuhan hakkında tüm merak edilenler.. 

MASTERCHEF YARIŞMASINDAN ELENEN BATUHAN BAYIR KİMDİR?

Batuhan Bayır, 22 yaşındadır. Masterchef Batuhan, yarışmaya İstanbul’dan katıldı. Batuhan Bayır’ın mesleği aşçılık.

Türkiye’de birçok şefle çalışıp ve birçok restoranda çalışıp deneyim kazanan Batuhan Bayır, şimdilerde Alancha Restorantta Executive Cheflik yapıyor.

Batuhan, İzmir’de 6 ay çalıştığı Diplome De Cuisine eğitimi sonrası Atelier Kemal Demirasal’da çalışarak Alancha restaurantını açtı.

Elenmesinin ardından Masterchef’in favori yarışmacısı sosyal medya hesabından bir paylaşımla veda etti… İşte o paylaşım;


Categories: Biyografi, Genel

Tagged as: , ,