Genel

MasterChef’ten Bu Hafta Kim Elendi?

Televizyon ekranlarının beğenilerek izlenen yarışma programı MasterChef’te, geçtiğimiz bölümlerde ödül oyunu ve kaptanlık oyunlarının oynanmasının ardından eleme potasına 3 yarışmacı için heyecanlı anlar yaşanacak. Öte yandan yarışmada bir ilk gerçekleştirilerek O Ses Türkiye yarışması jüri üyeleri de yarışmaya dahil olarak mutfakta ter dökecek. Öte yandan eleme gecesi nedeniyle potaya giren üç yarışmacı arasından birisi elenerek programa veda edecek. Bu gelişmenin ışığında programın sıkı takipçileri ve ilk kez izleyen vatandaşlar MasterChef kim elendi? Şeklindeki sorularla araştırmalarını sürdürmeye yoğun şekilde devam ediyor. Peki, MasterChef kim elendi? İşte tüm detaylar…

Elemeye Kimler Çıktı

Masterchef Türkiye’de son eleme yapıldı. Önümüzdeki hafta son 4’e kalan yarışmacılar Masterchef birincisi olmak için yarışacaklar. Bugün yapılan Masterchef elemesine Batuhan, Alican ve Ekin çıktı. Her 3 isim de yarışmanın favori ismiydi.

Masterchef Batuhan Bayır her hafta olduğu gibi bu hafta da eleme gecesinde son ikiye kaldı. MasterChef’in 72. bölümünde BATUHAN yarışmaya veda etti.

Batuhan Bayır kimdir ?

Categories: Genel

Tagged as: , , ,