Dizi

Masterchef Türkiye 4.sü Kim Oldu?

Masterchef Türkiye’de finale yaklaşırken 27 Aralık Cuma günü Alican,Ekin ve Güzide arasında kıyasıya rekabet yaşandı. Masterchef Türkiye 4.sü Kim Oldu? MasterChef Türkiye 76. bölümde yarı final öncesi son elenen isim bu akşam belli oldu. Güzide, Ekin ve Alican bu akşam eleme oyununda karşı karşıya geliyor. İşte ikinci oyunun sonunda yarışmacıların ulaştığı puanlar…

MASTERCHEF ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef final haftası 75. bölümde üçüncü eleme adayı ve yarı finalist, oynanan 3 oyunun ardından belirlendi. MasterChef 75. bölüm üçüncü eleme adayı GÜZİDE oldu. Bu sonuçla MasterChef Türkiye ilk yarı finalisti CEMRE oldu.

MASTERCHEF 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

(25 ARALIK SALI) MasterChef 2. eleme adayı yapılan 3 oyunun ardından en düşük puanı alan yarışmacı ALİCAN oldu. Böylelikle MasterChef final haftası ikinci eleme potasına giren yarışmacı ALİCAN oldu.

MASTERCHEF FİNALİ NE ZAMAN?

MasterChef Türkiye’de bugün yayınlanan 73. son bölümle birlikte yarışmacıların kıran kırana mücadelelerine sahne olacak final haftası start aldı. Yarışmada son dörde kalan Alican, Ekin, Güzide ve Cemre yarışmacılarının arasından 2’si final oyununda yarışmaya hal kazanacak. MasterChef finali 4 kişi kalması nedeniyle büyük finalin en geç 2 hafta içerisinde yapılması öngörülüyor…

MASTERCHEF İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Masterchef yarışmasının dün ekranlara gelen 73. bölümünde yapılan 3 oyunun ardından şeflerden aldığı puanın toplamı en düşük olan Ekin ilk eleme adayı oldu.

2. yemekten sonra Puan Durumu :

Ekin:29 Puan

Alican:36 Puan

Güzide:43 Puan aldı.

3. Yemek yemeklerin everesti olan Beef Wellington‘dı.

Beef Wellington’dan sonraki Puan Durumu şöyle oldu:

Ekin: Puanlar açıklanmadı

Alican: 54 Puan

Güzide: 64 Puan

Masterchef Türkiye 4.sü Ekin Eylem Ulaş Oldu.

masterchef ekin ile ilgili görsel sonucu

Masterchef Türkiye 4.sü olan Ekin herkesin kalbini fethetti.