Diğer

MasterChef Türkiye 2020 yılında yapılacak olan 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Masterchef Türkiye 3. sezon(2020) ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. MasterChef Türkiye 1 Eylül 2018 tarihinde ilk bölümü ile Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmıştı. MasterChef Türkiye’nin ilk sezonu çok konuşulsa da Tv8’e çok büyük reytingler getirdiğini çok büyük paralar kazandırdığını söyleyemeyeceğiz; ancak  19 ağustos 2019 pazar akşamı başlayan 2. sezonu adeta Tv8’i ipten aldı diyebiliriz.

Tv8 Acun Ilıcalı’ya geçtikten sonra ilk defa 2019’un ilk 6 ayında zarar etti ve hatta Acun Ilıcalı maddi zorluklar karşısında bir çok gayri menkulünü satışa çıkardı ve hatta Tv8’in de bir kısmını sattı. Yetmedi bir kısım elemanını da işten çıkarmak zorunda kaldı.

2019’un 2. yarısı ise özellikle MasterChef Türkiye’nin de getirdiği reytingler ile adeta Tv8 için düğün bayram oldu. Haftanın 3 günü MasterChef Türkiye  2 günü O Ses Türkiye yayınlayan Tv8 MasterChef Türkiye’nin getirdiği reytingler ile ilk altı ayda kaybettiğini geri kazandırdı.

MasterChef Türkiye’nin özellikle Danilo Zanna geldikten sonra ortaya koyduğu başarı sonrası daha MasterChef Türkiye 2. sezon bitmeden Acun Medya MasterChef Türkiye’nin 3. sezonu için hazırlıklara başladı.

MasterChef Türkiye 2020 Ne Zaman Başlayacak?

MasterChef Türkiye’nin ilk sezonu 23 Aralık Pazar 2018 pazar günü bitmiş ve ikinci sezonu ise 19 ağustos 2019 pazar akşamı başlamıştı. Yani Tv8 ikinci sezon için 8 ay gibi bir süre beklemişti; ancak MasterChef Türkiye’nin 3. sezonu için bu kadar beklenmeyecek. MasterChef Türkiye’nin 3. sezonu izleyici MasterChef Türkiye’yi özler özlemez yani Survivor 2020 biter bitmez yaz ayları başında izleyicisi karşısında olacak.

MasterChef Türkiye Survivor Bitmeden Başlama İhtimali Var Mı?

MasterChef Türkiye’nin 3. sezonun Survivor bitmeden başlama şansı yok; zira Survivor bazen haftada 6 gün yayınlanıyor Tv8 de. Bizim tahminlerimize göre MasterChef Türkiye 3. Sez0n 4 Temmuz 2020 cumartesi akşamı başlayacaktır.

MasterChef Türkiye’de Önce Başvurular Alınacak Sonra Ön Seçmeler Yapılacak

Bir çok izleyici MasterChef Türkiye’nin ilk bölümünde yapılan seçmelerden başka seçmeler yapılmıyor sanıyor ama bilinin aksine MasterChef Türkiye’ye katılmak için üç farklı seçimden geçmek gerekiyor. ilk başta danışmanlar yemeklerinizi ve hayat öykülerinizi yani CV’nizi alıyor. Onlardan onay çıkarsa Mehmet Yalçınkaya Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna  yemeklerinizi tadıyor ve en sonunda televizyona ve MasterChef Türkiye katılmak hakkı elde ediyorsunuz.

Cemre Uyanık Kimdir? Nerelidir? TIKLAYINIZ

Alican Sabunsoy Kimdir? Nerelidir? TIKLAYINIZ

Güzide Mertcan Kimdir? Nerelidir? TIKLAYINIZ