Dizi

Masterchef 78. Final Bölümü Fragmanı

masterchef ile ilgili görsel sonucu

Dünyaca Ünlü yarışma aşçı programı MasterChef bir çok ülkede sevilerek izlenmeye devam ediyor Türkiye formatı ise herkesin bildiği gibi Acun Medya altında Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Bu yıl yani 2019 2020 sezonunda MasterChef Türkiye’de ( 2. sezon) haftada 4 gün ekrana gelen yarışma programının final tarihi yani son bölümü ne zaman yapılacak konusu programın takipçileri tarafından merak konusu oldu.

masterchef final ile ilgili görsel sonucu

Ve beklenen o an geldi ve çattı…TV8’in fenomen yarışması MasterChef Türkiye‘de final günü için geri sayım başladı. Son zamanların en çok izlenen yarışma programlarından biri olan MasterChef Türkiye’de final tarihi Somer Şef açıkladı. İşte merakla beklenen 2019 MasterChef final günü…

TV8‘in sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de final geldi çattı. Bu akşam son bölümüyle ekranlara gelen yarışmada haftanın ilk iki eleme adayı belirlenmiş durumda. Peki merakla araştırılan eleme adayları kimler ve MasterChef Türkiye finali ne zaman?

masterchef final alican  cemre ile ilgili görsel sonucu
Masterchef Türkiye Jürisi

MASTERCHEF İLK İKİ ELEME ADAYI KİMLER OLDU, KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye’de bu hafta ilk iki eleme adayı Ekin ve Alican oldu. 3. eleme adayı bu akşam belli olacak ve MasterChef Türkiye’de Cuma günü bir kişi daha elenecek.

MASTERCHEF TÜRKİYE ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLACAK? YARI FİNAL HEYECANI

MasterChef Türkiye’de yarın kritik bir akşam yaşanacak. Güzide ve Cemre yarı final için yarışacaklar. MasterChef Türkiye’de toplamda üç oyun oynayacak olan Güzide ve Cemre arasından oyunlarda en fazla puanı toplayan kişi yarı finale yükselirken diğer kişi Ekin ve Alican ile eleme potasında yarışacak.

MASTERCHEF FİNALİ NE ZAMAN?

MasterChef 2019’un final bölümü 29 Aralık Pazar günü 2 yarışmacı arasında oynanacak. MasterChef Türkiye’de final bölümünde Cemre ve Alican yine 3 oyun oynanacak. Günün sonunda en fazla puanı alan yarışmacı MasterChef’in şampiyonu olacak. Pazar akşamı son oyun TV8 Ekranlarında canlı yayınlanacak ve tüm Türkiye Masterchef Türkiye Şampiyonuna aynı anda tanıklık edecek.

MASTERCHEF FİNAL ÖDÜLÜ NE KADAR?

MasterChef Türkiye 2019’un final ödülü ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı fakat geçtiğimiz yıl birinci olan isim 100 bin TL kazanmıştı. MasterChef Türkiye’de bu yıl da ödülün 100 bin TL olacağı tahmin ediliyor..

Masterchef 2020 Yılındaki Başlama Tarihi TIKLAYINIZ