Müzik

Lady Gaga iPhone 11 Pro İle Stupid Love Şarkısına Klip Çekti!

Apple’ın ortanca üyesi iPhone 11 Pro ile yapılan çekimlerin ardı arkası kesilmiyor. Şimdi ise ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga klibini iPhone 11 Pro ile çekti. İşte o klibin detayları…

Lady Gaga iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro’nun üçlü kamera dizimine o kadar güveniliyor ki kısa filmlerden müzik kliplerine kadar, birçok çekim bu akıllı telefon ile yapılabiliyor. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga da yeni müzik klibi için iPhone 11 Pro kullandı. Stupid Love adlı şarkının tamamında kullanılan iPhone 11 ailesinin ortanca üyesi bu işlerde artık aranan ekipmanlar arasında.

Lady Gaga iPhone 11 Pro İle Şarkısına Klip Çekti

Geçen yılın eylül ayında çıktığından beri birçok çekim gerçekleştirilen iPhone 11 Pro ile yeni bir klip çekme çalışması yapıldı. Bildiğiniz gibi iPhone 11 Pro ile Selena Gomez müzik klibi çekilmişti. Bunun benzerlerini Türkiye’de de görmüştük. Nova Norda gibi yerli şarkıcılar da müzik kliplerini iPhone 11 Pro’ya emanet etmişti.

Yine bunların yanında Star Wars’un yönetmeni Rian Johnson, iPhone 11 Pro ile çekilmiş kısa bir film paylaşmıştı. Bunun ardından Lady Gaga’yı üç yıllık aradan sonra tekrar Stupid Love ile karşımızda görüyoruz. Birkaç gün önce gerçekleştirilen lansmanda detayları ortaya çıkan müzik klibinin tamamının iPhone 11 Pro ile çekildiği kaydediliyor.

Lady Gaga’nın çılgın mizacına uygun kostümler ve yakın açılar ile çekilen klipte, iPhone 11 Pro’nun iddialı kamera özelliklerinin kullanıldığı belirtiliyor. Klipte yakın çekilen detaylarla beraber yüksek performans yakalandığını söylemek mümkün.

Vevo ve Apple’ın ayrı ayrı paylaştığı müzik klibini izlemek isterseniz aşağıya bırakıyoruz.