Dizi

Kuruluş Osman 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Atv’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merak edilip aratılmaya başladı. Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisi her bölümüyle izleyenlerine dolu dolu dakikalar yaşatıyor. Diriliş Ertuğrul’un devam niteliğinde olan dizi 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesini anlatıyor. Son bölümde ise Ertuğrul Bey’in hastalandığı haberi ve Osman’ın yakalanması obada şok etkisi yaratıyor. Kuruluş Osman 8. bölüm fragmanı yayında! Haberimiz içerisinden seyredebilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 7. BÖLÜM ÖZETİ

Kuruluş Osman son bölümünde, Ertuğrul Bey’in hastalandığı haberi Kayı Obası’nda büyük etki aratıyor. Abdurrahman Gazi bu haberin yanı sıra Dündar Bey’e kayı obasının idaresi için vekalet mührünü de getiriyor. Osman Bey ise Salvador’un kurduğu pusu neticesiyle yakalanıyor. Dündar Bey, vekaleti alır almaz karşısına çıkan bu engel karşısında ne yapacaktır? Osman’ın yakalanmış olması ve bazı Alplerinin şehit edilmesi Bala Hatun’u nasıl etkileyecektir? Osman’ın kurtulması için Edebalı ne yapacaktır?

8. Bölüm Fragmanı

Kaynak 1

i karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisi her bölümüyle izleyenlerine dolu dolu dakikalar yaşatıyor. Diriliş Ertuğrul’un devam niteliğinde olan dizi 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan cihan imparatorluğuna yüi karşısına çıkan Kuruluş Osman dii karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisi her bölümüyle izleyenlerine dolu dolu dakikalar yaşatıyor. Diriliş Ertuğrul’un devam niteliğinde olan dizi 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan cihan imparatorluğuna yüzisi her bölümüyle izleyenlerine dolu dolu dakikalar yaşatıyor. Diriliş Ertuğey’e kayı obasının idaresi için vekalet mührünü de getiriyor. Osman Bey ise Salvador’un kurduğu pusu neticesiyle yakalanıyor. Dündar Bey, vekaleti alır almaz karşısına çıkan bu engel karşısında ne yapacaktır?ey’e kayı obasının idaresi için vekalet mührünü de getiriyor. Osman Bey ise Salvey’e kayı obasının idaresi için vekalet mührünü de getiriyor. Osman Bey ise Salvador’un kurduğu pusu neticesiyle yakalanıyor. Dündar Bey, vekaleti alır almaz karşısına çıkan bu engel karşısında ne yapacaktır?ador’un kurduğu pusu neticesiyle yakalanıyor. Dündar Bey, vekaleti alır almaz karşısına çıkan bu engel karşısında ne yapacaktır?rul’un devam niteliğinde olan dizi 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan cihan imparatorluğuna yü

Categories: Dizi

Tagged as: , , , , ,