Makyaj

Vegan Kozmetik-Kora Organics Noni Glow Face Oil

Ürünün en dikkat çekici özelliği en ufak hayvansal madde içermemesi…

Vegan Kozmetik-Kora Organics Noni Glow Face Oil

Süpermodel Miranda Kerr‘in kurduğu Kora Organics markası… Hayvanlar üzerinde test edilip edilmediği sorulduğunda ise güzel yıldızın cevabı belli: ‘ Hayvanlar üzerinde değil benim üzerimde test ediliyor.‘ Modelin kendisinin de ısrarla tavsiye ettiği bu yağ ise içerdiği antioksidanlar ve yağ asitleri ile cildinizi aydınlatıyor ve enerji veriyor.

Yüz ve boyun için tasarlanmış zengin, güçlü ve hassas bir yenileyici yağ.

Vegan Kozmetik-Kora Organics Noni Glow Face Oil

Bu nemlendirici yağ, zengin bir antioksidan kaynağı ve esansiyel yağ asitleri kaynağı oluşturmak için bir araya getirilmiş sertifikalı organik noni özü, kuşburnu yağı, nar yağı ve deniz topalak yağı ile yapılır. Formül, doğal bir ışıltı sağlarken pürüzsüz, besleyici ve parlatıcı olarak hızlıca susuz kalmış bir cilde emmek için tasarlanmıştır. Cilt daha yumuşak, daha pürüzsüz, iyi nemlendirilmiş ve dolgunlaştırıcı hisseder ve güneş hasarı ve yara izlerinin görünür etkileri azalır. Yağ aynı zamanda doğal parlaklığı arttırmada ve daha düzgün bir ton yaratmada yardımcı olur.

Bu benim bir numaralı favori ürünüm ve gizli seyahat yoldaşım. Tüm cilt tipleri için harika ve özellikle hassas ciltler için iyi olan süper besleyici bir tedavi yağı. Her gece olarak kullanıyorum ve cildim sabahları parlıyor. aynı zamanda asla onsuz seyahat etmeyin ve cildimin nemlendirilmesi için uçuş boyunca uygulayın. “- Miranda Kerr, Marka Kurucusu

Categories: Makyaj, Sağlık

Tagged as: , , , , , , ,