Eğlence

Kesinlikle Takip Etmeniz Gereken 10 Spotify Çalma Listesi

Müzik dinlemenin hepimiz için çok keyifli olduğu bir gerçek. Ancak her zaman modumuza uygun şarkıları bir arada bulmak mümkün olmuyor. Spotify listeleri bu konuda muhteşem bir rahatlık sunuyor. Tabi bu listelerin de hepsi harika denilemez. Sizler için modunuza göre size eşlik edecek en sevilen, en iyi listeleri araştırdık. ” Spotify Çalma Listesi “

1. Study Zone

Study Zone ders çalışmak ve odaklanmak için harika şarkılar barındıran bu liste kesinlikle vazgeçilmeziniz olacak…

2. Today’s Top Hits

Today’s Top Hits her gün yenilenen bir liste. Hergün en çok dinlenen şarkıları bir araya getirerek sizi gündemde tutuyor.

3. Türkçe Rap

Türkçe Rap son dönemlerin en çok patlama yapan sanatçılarının müzik türü. Spotify takip edilme ve dinlenme sayıları ile en çok talep gören şarkıları her gün güncelleyerek bu listede bir araya getiriyor.

4. Türkçe 2000’ler

Türkçe 2000’ler kesinlikle herkesin yakın geçmişte çok severek dinlediği ama unutulmaya yüz tutmuş harika şarkıları bir araya getiriyor.

Buna ek olarak her dönem şarkılarını bu şekilde liste olarak dinleyebilirsiniz:

5. Türkçe Caz

Türkçe Caz gerçekten hepimizin dinlemesi ve ruhunu dinlendirmesi gereken bir liste. Çok değerli sanatçılarımızın olduğunu fark etmemizi sağlayan bu liste küçük ama oldukça keyifli.

Bonus:

6. Rock Party

Spotify Çalma Listesi

Rock Party her dönemden rock türünün en sevilenlerini bir araya getiriyor. Sizin yapmanız gereken ise oynat tuşuna basmak ve arkanıza yaslanmak.

7. Fasıl Akşamları – Spotify Çalma Listesi

Spotify Çalma Listesi

Fasıl Akşamları Türk kültürünün vazgeçilmezi rakı sofralarının baş mezesi olmayı hak ediyor afiyet olsun…

8. Türkçe Pop – Spotify Çalma Listesi

Spotify Çalma Listesi

Türkçe Pop eğlence, mutluluk, coşku ama yeri geldiğinde de hüzün ve üzüntülere eşlik eden bir tür olarak her zaman yanımızda.

9. Türkçe En İyi 50 – Spotify Çalma Listesi

Spotify Çalma Listesi

Türkçe En İyi 50 bu liste ülkem en çok neyi dinliyor diyorsanız anlık olarak sıralamaları ve içeriği değişen harika bir radar gibi hizmetinizde.

10. New Music Friday Türkiye – Spotify Çalma Listesi

Spotify Çalma Listesi

New Music Friday Türkiye popüler sanatçıların yeni parçalarını güncel olarak bu listede topluyor. Yeni şarkılar keşfetmek için harika bir liste.

Herkesin ihtiyaçlarına cevap vereceğini düşündüğümüz bu listeler umarım hoşunuza gider. Müzik kesinlikle ruhun gıdası ve yeni keşifler yapmak artık çok kolay. Bu listeler ile keyifli anlar geçirmeniz dileği ile… Spotify Çalma Listesi out…