Oyun

Kao The Kangaroo Round 2, Steam’de Ücretsiz Oldu

Kao The Kangaroo Round 2, Steam’de Ücretsiz Oldu. Steam, başlattığı yeni bir kampanya ile 3 boyutlu bir platform oyunu olan “Kao the Kangaroo: Round 2″yi oyunculara ücretsiz olarak sunuyor. Bu eğlenceli oyuna ücretsiz olarak sahip olmak isteyen oyuncuların, 15 Haziran’a kadar vakitleri bulunuyor.

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam, ücretsiz oyun kampanyalarıyla Steam kütüphanesini zenginleştirmek isteyen oyuncular tarafından da yakından takip ediliyor. Şimdiyse Steam, 15 Haziran’a kadar geçerli yeni bir kampanya başlattı ve bu kampanya, eğlenceli vakit geçirebileceğinizbir oyuna ücretsiz sahip olmanızı sağlıyor.

Steam’in yeni kampanyası, “Kao the Kangaroo: Round 2” isimli bir oyunu içeriyor. 3 boyutlu bir platform oyunu olarak karşımıza çıkan oyun, eğlenceli bir deneyimin yanı sıra hoşunuza gideceğinize emin olduğumuz bir grafikle dili ile geliyor.

Dünyanın En Çok Bağımlılık Yapan Video Oyunları Açıklandı

Kao the Kangaroo: Round 2, sizlere tamamlamanız gerek farklı etapların sunulduğu bir oyun. Oyunda bir yandan sizlere verilen bulmacaları çözmeye, diğer yandan da karşınıza çıkan yaratıkları alt etmeye çalışıyorsunuz. Üstelik oyundaki çeşitliliklerin fazla oluşu, sizleri eğlenceli bir deneyimin içerisine çekiyor.

Kao the Kangaroo: Round 2, 128 MB’lik RAM ve 32 MB ekran kartı gibi hemen bilgisayarın destekleyeceği sistem gereksinimlerine sahip. Yani bu eğlenceli oyunu kütüphanenize eklememeniz için hiçbir neden yok diyebiliriz. Peki bu oyuna ücretsiz olarak nasıl sahip olacaksınız?

Kao the Kangaroo: Round 2’ye ücretsiz olarak sahip olmanız için yapmanız gerekenler:

  • Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Buradan Kao the Kangaroo: Round 2’nin sayfasına ulaşın.
  • ‘Hesaba Ekle’ butonuna tıklayın. 
  • Steam kütüphanenizden Kao the Kangaroo: Round 2’yi indirin

Kao The Kangaroo Round 2, Steam’de Ücretsiz Oldu Yazı Sonu….