Teknoloji

Kablosuz Bluetooth Kulaklık Tavsiye 2020 | En iyi 6 Model

Kablosuz Bluetooth Kulaklık Tavsiye yazımıza hoşgeldiniz. Sizler için piyasada sık tercih edilen ve fiyatlarına göre en iyi performansları sunan kulaklık modellerini sıraladık. En iyi bluetooth kulaklık hangisi? sorusu göreceli ancak cevabı verilerle vermek mümkün.

Teknoloji söz konusu olunca güncel olmak çok ama çok önemli. her an hızlanarak büyüyen bu sektör sıkı bir takibi hak ediyor. Sadece 1 sene içinde kulaklıklarda büyük değişiklikler oluyor. Özellikle kablosuz bluetooth kulaklık tavsiye ederken güncellik çok daha önemli çünkü şu an büyük yükselişte olan bir konu.

Bu kadar piyasası yükselen bir konuda en iyi kablosuz bluetooth kulaklık modelini seçmek zor bir hal alıyor. Sizler için piyasayı araştırdık taradık ve aşağıdaki sıralamayı yaptık bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Kablosuz Bluetooth Kulaklık Tavsiye – En iyi 6 –

JBL E45BT Kablosuz Bluetooth Kulaklık

JBL E45BT kablosuz bluetooth kulaklık modeli ses kalitesi olarak oldukça iyi iş başaran popüler bir modeldir. Şarj olma süresi 2 saat. Kullanım süresi 15 saat. Çok yoğun kullanımda 2 gün rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bluetooth 4.0 kablosuz bağlantı ile çok iyi bir sinyale sahip. Bu model kulağınızdayken özgürce dolaşabilir, kullanabilirsiniz.
Fiyat: Minimum 500TL
Renk: Beyaz, siyah, pembe, mavi

Jabra Elite 65t Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Jabra Elite 65t modeli diğer kulaklıklara göre telefon görüşmelerinde çok daha iyi performans verebiliyor. Müzik kalitesi haliyle gayet iyi. Boyutunun çok küçük olması ve tasarım detayları da çok iyi bir model

Bu cihazda 5 saat kullanım süresi ayrıca taşıma kutusu sayesinde 2 kere de ekstra şarj özelliği mevcut. Yani kutusunda taşıyacağınız için toplam 15 saate ulaşacaksınız. Hiçbir kablo ve bağlantısı bulunmadığı için bu model kullanımı oldukça rahat cebinizde taşıyabileceğiniz bir kulaklık.
Fiyat: Minimum 670TL
Renk: siyah, gri, altın

Optoma NuForce BE2 Bluetooth Kulaklık

Optoma NuForce BE2 modeli her cihaz ile uyumlu bağlantı sağlayabildiği garanti olan bir kulaklık. Bluetooth kulaklık söz konusu olduğunda bağlantı çeşitliliği çok önemlidir bu model bu konuda ön planda.

Tasarım ve ergonomi olarak gayet güzel olan bu model, AAC ses uyumluluğuna sahip. Mikrofon ve ses anlamında oldukça kaliteli ve güzel. Kullanım süresi 10 saat. IPX5 Sertifikasına sahip model su, toz ve diğer konularda dayanıklı. Benzer modellerinin üstünde dayanıkılığa sahip.
Fiyat: Minimum 720TL

OnePlus Bullets Wireless 2 Bluetooth Kulaklık

Kablosuz Bluetooth Kulaklık Tavsiye

OnePlus Bullets Wireless 2, telefon markası olarak bilinen Oneplus’ın kalitesini konuşturduğu bir model. Emsal modellere göre fiyatıyla ön planda olan bu model en iyi ses kalitesi için burada değil. Fiyat/performans konusunda başarılı olduğu için listemizde.
Fiyat: Minimum 500TL
Renk: siyah/kırmızı

Xiaomi Airdots Pro Bluetooth Spor Kablosuz Kulaklık 

Kablosuz Bluetooth Kulaklık Tavsiye

Xiaomi Airdots Pro fiyat performansın kralı ünvanına sahip. ANC+ENC teknolojileri ile gürültü azaltma özelliğine sahip. Full şarj ile 10 saat çalışma süresi var. Şarj olma süresi 1 saat. Ses kalitesi oldukça tatmin edici bu fiyat bandında en iyisi diyebiliriz. Aynı şekilde mikrofonu da çok iyi çalışıyor. Tasarım detayları da yerinde.
Fiyat: Minimum 289TL
Renk: Beyaz

RHA MA390 Bluetooth Kulaklık Modeli

Kablosuz Bluetooth Kulaklık Tavsiye

RHA MA390 modeli de kalitesine göre mantıklı bir fiyata sahip. Piyasadaki benzer modellere göre daha uygun ve kaliteli. Telefonla konuşma ve müzik dinleme konularında hiçbir sıkıntısı yok. Ancak spora uygun diyemeyiz çünkü kulağınızdan çıkma ihtimali yüksek. (39gr) Spor yapan kişi sayısı az olduğu için bu bize çokta kötü gözükmedi. 12 saat kullanım süresi mevcut.
Fiyat: Minimum 560TL
Renk: Gri

Bonus:

Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık Min: 110TL

Huawei Am61 Sport Bluetooth Kulaklık Min: 130TL