Eğlence

İstanbul’da Meydana Gelen Çokça Yıldırımdan Sonra Atılan Komik Tweetler

İstanbul’da Yıldırımdan Sonra Atılan Komik Tweetler

İstanbul, bu gece uzun süredir görmediği kadar şiddetli bir sağanak yağış gördü. Şimşek ve yıldırımlarla etkisini artıran yağış, evlerinde kalma zorunluluğu olan İstanbulluları balkonlarına çıkardı. Sizlere, şimşek ve sağanak yağışı yakalayan kişilerin paylaşımlarını sunuyoruz.

Geçen gün Meteoroloji Bölge Müdürlüğü tarafından uyarısı geçilen sağanak yağış, bu gece İstanbul ve çevre illerde ilginç görüntülerin oluşmasını sağladı. Şiddetli yağmurun dışında şimşek ve yıldırımların da fazlasıyla gözlemlendiği gecede, sokağa çıkma yasağının da etkisiyle çok ciddi zararlar yaşanmadı. Evlerinden yağmuru ve gök gürültüsünü izleyen İstanbullular ise bu anları sosyal medyada paylaştı.

Yer yer rögar kapaklarını patlatıp su baskınlarına neden olan yağmur, pek çok kişi için olumlu bir şekilde karşılandı. Geceyi adeta gündüze çeviren şimşekler ise İstanbullulara görsel bir şölen sundu. Elbette tüm doğal afetlerde olduğu gibi en büyük temennimiz tüm vatandaşlarımızın bu yağmurdan zarar almadan kurtulmuş olmasıdır. Şu ana kadar herhangi bir can kaybına dair bir açıklama yapılmamış olması da sevindirici bir gelişme.

İstanbul’da Yıldırımdan Sonra Atılan Komik Tweetler

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Yer yer rögar kapaklarını patlatıp su baskınlarına neden olan yağmur, pek çok kişi için olumlu bir şekilde karşılandı. Geceyi adeta gündüze çeviren şimşekler ise İstanbullulara görsel bir şölen sundu. Elbette tüm doğal afetlerde olduğu gibi en büyük temennimiz tüm vatandaşlarımızın bu yağmurdan zarar almadan kurtulmuş olmasıdır. Şu ana kadar herhangi bir can kaybına dair bir açıklama yapılmamış olması da sevindirici bir gelişme.Yer yer rögar kapaklarını patlatıp su baskınlarına neden olan yağmur, pek çok kişi için olumlu bir şekilde karşılandı. Geceyi adeta gündüze çeviren şimşekler ise İstanbullulara görsel bir şölen sundu. Elbette tüm doğal afetlerde olduğu gibi en büyük temennimiz tüm vatandaşlarımızın bu yağmurdan zarar almadan kurtulmuş olmasıdır. Şu ana kadar herhangi bir can kaybına dair bir açıklama yapılmamış olması da sevindirici bir gelişme.Yer yer rögar kapaklarını patlatıp su baskınlarına neden olan yağmur, pek çok kişi için olumlu bir şekilde karşılandı. Geceyi adeta gündüze çeviren şimşekler ise İstanbullulara görsel bir şölen sundu. Elbette tüm doğal afetlerde olduğu gibi en büyük temennimiz tüm vatandaşlarımızın bu yağmurdan zarar almadan kurtulmuş olmasıdır. Şu ana kadar herhangi bir can kaybına dair bir açıklama yapılmamış olması da sevindirici bir gelişme.