Teknoloji

Huawei FreeBuds 3i Tanıtıldı! Huawei FreeBuds 3i Özellikleri ve Fiyatı

Sessiz sedasız ürün tanıtan bir başka teknoloji devi Huawei, yeni kablosuz kulaklığı FreeBuds 3i modelini resmen tanıttı. Önceki FreeBuds ve FreeBuds Lite tasarımına geri dönülen yeni modelinde AirPods‘a benzerliğiyle de dikkat çekiyor.

Huawei FreeBuds 3i özellikleri

Yeni FreeBuds 3i kablosuz kulaklık, aktif gürültü engelleme özelliğine destek sunuyor. AirPods Pro‘ya tip ve özellik olarak benzediği görülebilen kulaklık, silikon başlıklarla beraber geliyor.

huawei freebuds 3i fiyatı

İyi bir ses yalıtımı sunabilen FreeBuds 3i, kablosuz olarak kolay eşleştirme özelliğine de sahip. iOS ve Android işletim sistemlerinde aktif olarak kullanılabilecek kulaklık, her iki sistemde de tüm özelliklerinin kullanılabilmesine olanak sağlıyor.

IPX4 sertifikasına sahip Huawei FreeBuds 3i, su sıçramalarına ve hafif su temasına karşı dayanıklı yapıda üretilmiş. FreeBuds 3i, hızlı kontrol için kulaklıkların üzerinde dokunmaya duyarlı tuşlarla beraber geliyor.

Huawei FreeBuds 3i

Huawei FreeBuds 3i fiyatı

Huawei tarafından yapılan resmi açıklamaya göre yeni kablosuz kulaklık FreeBuds 3i, 17 Haziran’dan itibaren Çin’de satışa sunulacak. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip kablosuz kulaklığın üzerinde 112 dolar (yaklaşık 800 TL) fiyat etiketi bulunuyor. FreeBuds 3i’nin Türkiye’ye ne zaman geleceği ise henüz belli değil.

FreeBuds 3i özellikleri itibariyle AirPods Pro’ya rakip olabilecek donanımda gözüküyor ancak bu durumu tabi ki kullanıcılar belirleyecek.

shiftdelete