Dizi

Hercai Fragman | 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Atv‘nin sevilen dizisi Hercai 31. bölüm fragmanı yayınlandı! Hercai Fragman …

hercai fragman

“İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi”

Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği, “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” mottosuyla yola çıkan Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Duygu Yetiş paylaşıyor.

Yapımcı: Mia Yapım

Senaryo: Eda Tezcan & Feraye Şahin

Hercai Fragman | 31. Bölüm

Sevilen dizi Mucize Doktor‘un 20. son bölümü bu akşam ekranlara geldi. Dizinin son bölümüne virüs vakaları damgasını vurdu. Yurt dışından dönen bir uçağın yolcuları hastalanmaya başlayınca hastane karantina altına alınmaktadır. Doktor Ferman ve ekibinin virüsle mücadelesini konu alan Mucize Doktor dizisinin son bölümü izlemek ve 21. yeni bölüm fragmanını izlemek için sayfamıza bakmanız yeterli.

“KADIN”, hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü.

Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır. Ancak mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun ardından beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar’ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur.

Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün yeniden yaşamakta ve kalbini başka birine kapatmıştır. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailesinin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır.

Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor…

Categories: Dizi

Tagged as: , , ,