Film

Haftanın Fragmanları | Bu Hafta Yayınlanan 9 Önemli Fragman

Haftanın Fragmanları

Haftanın Fragmanları “Bu hafta hangi fragmanlar yayınlandı” ya da “Yeni bir fragman yayınlandı mı acaba?” şeklinde sorular soruyorsanız doğru yere geldiğinizi söyleyebiliriz. Bu hafta yayınlanan en yeni 9 fragmanı sizler için derledik.

Her hafta vizyonu ya da çevrimiçi yayıncıların çıkardığı yeni yapımları takip etmek son derece zor olabiliyor. Yeni yapımlardan haberdar olmak isteyenlerin derin bir araştırmasını gerektiren bu konu, kimi zaman ciddi zaman alabiliyor.

Özellikle film/dizi meraklıları için son derece önemli olan fragman konusundaki araştırmanın ne kadar zahmetli olduğunun farkında olduğumuz için bu haftanın yeni fragmanlarını sizler için derledik. Bu haftanın en yeni fragmanlarını izlemek için listemizi okumaya devam edebilirsiniz.

1. All the Bright Places ( Haftanın Fragmanları )

Bu hafta listemizdeki tek Netflix içeriği olan All the Bright Places, ülkemizde Hayatın Kıyısında ismiyle seyircilerle buluşacak. Aynı adlı romandan uyarlanan film, duygusal anlamda sıkıntılarla boğuşan iki gencin birbirlerinin hayatlarını değiştirmelerini konu alıyor. Elle Fanning ve Justice Smith’in başrollerde olduğu All the Bright Places, 28 Şubat 2020’de Netflix’te olacak.

2. Minions: The Rise of Gru ( Haftanın Fragmanları )

Daha önceki filmleriyle ülkemizde geniş bir hayran kitlesi kazanan Minions serisinin yeni filmi Minions: The Rise of Gru, Türkiye’de Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi ismiyle vizyona girecek. Stuart, Kevin ve Bob’un marketten muz alamamaları sonrasında ABD hükûmetine karşı bir savaş başlattıkları yapım, fragmanıyla oldukça keyifli dakikalar yaşatıyor. Minions: The Rise of Gru, 31 Temmuz 2020 tarihinde beyaz perdede olacak.

3. Spiral ( Haftanın Fragmanları )

Testere serisini yeniden canlandıracak olan Spiral filmi; Chris Rock, Samuel L. Jackson ve Max Minghella gibi isimleri bir araya getiren oldukça iddialı bir yapım olacak. Serinin dokuzuncu filmi olarak karşımıza çıkacak Spiral’ın yönetmen koltuğunda; Testere 2, Testere 3 ve Testere 4 filmlerinin altında imzası olan Darren Lynn Bousman oturuyor. Korku temasının yanı sıra mizah ögelerini de içinde barındıracak olan Spiral, 15 Mayıs 2020’de vizyona girecek.

4. The Roads Not Taken ( Haftanın Fragmanları )

Dram türündeki filmleri izlemeyi sevenlerdenseniz sizin için güzel bir alternatif olabilecek olan The Roads Not Taken; Leo ve Moly adında bir baba/kızın 24 saat içinde yaşadıklarını konu alıyor. Javier Bardem, Elle Fanning ve Salma Hayek isimlerinin başrolde olduğu yapımın vizyon tarihiyse henüz belirsiz.

5. Black Widow ( Haftanın Fragmanları )

Bir televizyon reklamı olarak yayınlanan fragman, başrolünde Scarlett Johansson’ın yer aldığı Black Widow filminden yeni detayları gün yüzüne çıkardı. Avengers ekibinin Natasha Romanoff’un ilk durağı olmadığının belirtildiği fragmanda ana karakter Natasha’nın önemli bir seçim yapacağının da sinyalleri veriliyor. Black Widow, 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek.

6. Mulan

Disney’in canlı animasyon filmi Mulan’ın son fragmanı da bu hafta yayınlanan fragmanlardan biri olarak karşımıza çıktı. 1998 yılındaki ilk animasyon filminin uyarlaması olarak izleyicilerle buluşacak olan yapım, babasının askere gitmesine gönlü razı olmayan Mulan’ın saçlarını bir erkek gibi kestirip askere gidişini ve mücadelesini konu alıyor. Mulan, 17 Nisan 2020’de vizyona girecek.

7. No Time to Die

Tıpkı Black Widow filminde olduğu gibi televizyon reklamı yayınlanan filmlerden biri de No Time to Die oldu. Yeni James Bond filmi olarak karşımıza çıkacak yapım, Daniel Craig’i beşinci ve son kez James Bond karakterine hayat verirken görmemizi sağlayacak. Serinin en uzun filmi olacak No Time to Die, 3 Nisan 2020’de seyircilerle buluşacak.

8. The Invisible Man

Bilim kurgu meraklılarının heyecanla beklediği korku filmi The Invisible Man, 1993 yılındaki orijinal filmin yeniden çekilmiş versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Elisabeth Moss, Harriet Dyer, Aldis Hodge ve Oliver Jackson-Cohen gibi isimleri bir araya getiren filmin yönetmen koltuğundaysa Leigh Whannell oturuyor. The Invisible Man, 28 Şubat 2020’de vizyona girecek.

9. Maria Curie: Radioactive

Categories: Film

Tagged as: , , , , ,