Teknoloji

En İyi Ve Güvenilir 5 Torrent Sitesi | 2020

En İyi Ve Güvenilir 5 Torrent Sitesi 2020 yazımız ile sizlerleyiz. Bu yazıda sizlere en popüler ve güvenilir siteleri derledik. Torrent siteleri ile ilgili bilgisi olmayanlar için bu sitelerin telif hakkı ihlalinde olmayan içerikleri ile tamamen yasal olduğunu söylemeliyiz.

Torrent siteleri P2P (Peer to Peer) şeklinde dosyaları paylaşmakta ve şu anda dosya indirmek konusunda şüphesiz en hızlı ve popüler tercih.

Torrent siteleri tamamen ücretsizdir.

En İyi Ve Güvenilir 5 Torrent Sitesi

1- The Pirate Bay

En İyi Ve Güvenilir 5 Torrent Sitesi | 2020

The Pirate Bay, torrent denildiğinde kesinlikle akla gelen ilk isimdir.

Torrent sitelerini sık kullanan kişiler genelde ilk tercih olarak The Pirate Bay sitesini tercih eder çünkü en kapsamlı arşivlerden birine sahip olan sitede neredeyse yok yok. 2003 kuruluşlu bu site defalarca yasal sıkıntılar çekti ancak bir şekilde başka isimler veya davalar ile yoluna devam etti. En iyi veya güvenilir olan dediğimizde kesinlikle ilk sırayı hak ediyor. Uzun zamandır kullanıyorum.

The Pirate Bay’e gitmek için tıklayınız. 1
The Pirate Bay’e gitmek için tıklayınız. 2
The Pirate Bay’e gitmek için tıklayınız. 3

2-  Zamunda.NET

En İyi Ve Güvenilir 5 Torrent Sitesi | 2020

Zamunda.Net dünya genelinde ilk sıralarda olmasa da ülkemizdeki yoğun kullanımı bizlere güven veriyor. Kime sorsanız Zamunda.Net onlar için film dizi söz konusu olduğunda ilk tercih oluyor. Bulgaristan merkezli Zamunda.Net kesinlikle torrent siteleriniz arasında olmayı hak ediyor.

Zamunda.Net

3 – Torrentz2

En İyi Ve Güvenilir 5 Torrent Sitesi | 2020

Torrentz.eu her torrent kullanıcısının bildiği bir sitedir. Şu anda hizmetine Torrentz2.eu alan adı ile devam etmekte. Farklı torrent sitelerinin de içeriklerini bünyesinde barındıran sitede çok kapsamlı aramalar yapmanız mümkün.

Torrentz2.eu Sitesine gitmek için tıklayınız.

4 – NYAA.SI

Anime denildiğinde akla ilk gelen isim olan Nyaa.si popüler ve güvenilir torrent sitesi Nyaa’nın devam sitesidir. Göz atmanızı tavsiye ederim.

NYAA.SI web sitesine gitmek için tıklayınız.

5 – YTS.AG

YTS.AG en güncel film ve dizileri bulmanıza olanak sağlamakta ve görsel ağırlıklı teması ile seçiminizi yapmakta büyük kolaylık sağlıyor. Film ve dizileri hızlı şekilde bulabilmek için tercih edebilirsiniz.

YTS.AG web sitesine gitmek için lütfen tıklayınız.