Sağlık

Dışarıda Kolayca Kullanabileceğiniz 5 Makyaj Ürünü

Dışarıda Kolayca Kullanabileceğiniz 5 Makyaj Ürünü

Dışarıya çıktığınızda , sabah okula giderken makyaj yapmaya vaktiniz olmadıysa kolayca okulda makyajınızı yapabileceğiniz ürünler sizlerle. Mesela özel bir akşam yemeğinde kolayca makyajınızı tazelemek istediğiniz ürünler arıyorsanız tam da size göre ve güzel bir görünüm elde edeceğiniz 5 ürünü sizin için derledik. Keyifli okumalar dilerim.

Dışarıda Kolayca Kullanabileceğiniz 5 Makyaj Ürünü

BB Kremler

BB kremler cildinizde pürüzsüz ve ince bir yapı elde etmenizi sağlar. Fondötenlere göre cildinizi besleyici özelliklere sahiptir. İnce ve daha kolay sürülebilir bir ürün olduğu için cildinize elinizle rahatça uygulayabilirsiniz. BB kremi kullandığınızda dışarıdan daha doğal bir görünüme sahip olursunuz. Yüzünüzdeki minik lekeleri rahatça kapatmanızı sağlar ve sağlıklı parlak bir cilde sahip olursunuz. Orta boyda olduğu için çantanızda da kolayca taşıyabilirsiniz. Sizin için dışarıda kullanacağınız en uygun ürünlerden biridir.

Ruj allıklar

Makyajınızı tamamlayıcı ve cildinize renk gelsin istiyorsanız hem kolay kullanımıyla hem de hiç yer kaplamamasıyla tam da sana göre bir ürün olan ruj allıklar…  Yanakları yağlandırmadan renk veren ruj-allıklar sizin için en iyi ve yeni ürünlerden biridir.

Cushion Fondötenler

Cushion fondötenler küçük ve yuvarlak bir palette cildinize sürebileceğiniz üstündeki pediyle kolayca kullanabileceğiniz bir üründür. Bu fondötenler cildinizde ıslak bir makyaj görüntüsü vermesini sağlar. Örneğin kuru cilde sahipseniz kreminizi sürdükten sonra rahatça kullanabileceğiniz en uygun ürünlerdendir. Fresh ten makyajları için çantanızdan çıkarmayacağınız tam sizlik bir makyaj malzemesidir.

Kontür Stickleri

Kontür makyaj malzemeleri ile gölge ve ışık oyunlarını kullanarak burnumuzu daha küçük gösterebilir, elmacık kemiklerimizi vurgulayabilir, kaşlarımızı belirginleştirip, bakışlarımızı derinleştirebiliriz. Kontür paleti ve kontür fırçalarını doğru kullanarak yüz şekline göre hatlarını belirginleştirecek, bakışlarını daha etkili hale getirebileceksiniz. Çantanızda fazla yer kaplamayan birebir ürünlerden birisi de kontür sticklerdir.

Kalıcı Mat Likit Rujlar


Likit mat rujlar hem günlük hem de özel gün makyajlarımızın olmazsa olmazlarından.Likit mat rujlar, çıktıkları ilk günden beri en sevdiğimiz makyaj malzemelerimizden. Gün boyu kalıcı olmaları, bulaşma ve dağılma gibi problemleri olmadığı için bizi aynalara yapışık, sürekli makyajımızı kontrol etme derdinden kurtardıkları için vazgeçilmezlerimiz arasındadırlar. Bu özelliklerinden dolayı hayatımızı kolaylaştıran ve güzel göz alıcı görünmemizi sağlayan makyaj malzemeleridir. Dudaklarınızı nemlendirdikten sonra kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 

Categories: Sağlık

Tagged as: , , , , ,