Dizi

Bu Özelliği Mutlaka Kullanın: Netflix İçeriklerini İzlerken İngilizcenizi Geliştirmek Mümkün

fNetflix İçeriklerini İzlerken İngilizcenizi Geliştirmek Mümkün

İngilizcenizi geliştirmek istiyorsunuz ancak masa başına oturup çalışmak zor mu geliyor? Filme Gitmeden Önce kanalının sahibi Cem Başak’ın paylaştığı bu yöntem sayesinde, Netflix’ten bir şeyler izlerken İngilizcenizi geliştirebilirsiniz! Cem Başak, videoyu Instagram hikayesi olarak paylaştı ve Twitter kullanıcısı @sebnemziyagil ise ekran görüntüsü alarak tweetledi.

fNetflix İçeriklerini İzlerken İngilizcenizi Geliştirmek Mümkün

İşte o paylaşım: Şebnem Ziyagil@sebnemziyagil

fNetflix İçeriklerini İzlerken İngilizcenizi Geliştirmek Mümkün

İlgili Chrome eklentisine buradan ulaşabilirsiniz.

İngilizcenizi geliştirmek istiyorsunuz ancak masa başına oturup çalışmak zor mu geliyor? Filme Gitmeden Önce kanalının sahibi Cem Başak’ın paylaştığı bu yöntem sayesinde, Netflix’ten bir şeyler izlerken İngilizcenizi geliştirebilirsiniz! Cem Başak, videoyu Instagram hikayesi olarak paylaştı ve Twitter kullanıcısı @sebnemziyagil ise ekran görüntüsü alarak tweetledi.İngilizcenizi geliştirmek istiyorsunuz ancak masa başına oturup çalışmak zor mu geliyor? Filme Gitmeden Önce kanalının sahibi Cem Başak’ın paylaştığı bu yöntem sayesinde, Netflix’ten bir şeyler izlerken İngilizcenizi geliştirebilirsiniz! Cem Başak, videoyu Instagram hikayesi olarak paylaştı ve Twitter kullanıcısı @sebnemziyagil ise ekran görüntüsü alarak tweetledi.

fİngilizcenizi geliştirmek istiyorsunuz ancak masa başına oturup çalışmak zor mu geliyor? Filme Gitmeden Önce kanalının sahibi Cem Başak’ın paylaştığı bu yöntem sayesinde, Netflix’ten bir şeyler izlerken İngilizcenizi geliştirebilirsiniz! Cem Başak, videoyu Instagram hikayesi olarak paylaştı ve Twitter kullanıcısı @sebnemziyagil ise ekran görüntüsü alarak tweetledi.İngilizcenizi geliştirmek istiyorsunuz ancak masa başına oturup çalışmak zor mu geliyor? Filme Gitmeden Önce kanalının sahibi Cem Başak’ın paylaştığı bu yöntem sayesinde, Netflix’ten bir şeyler izlerken İngilizcenizi geliştirebilirsiniz! Cem Başak, videoyu Instagram hikayesi olarak paylaştı ve Twitter kullanıcısı @sebnemziyagil ise ekran görüntüsü alarak tweetledi.

Netflix İçeriklerini İzlerken İngilizcenizi Geliştirmek Mümkün

Filme Gitmeden Önce kanalının sahibi Cem Başak’ın paylaştığı bu yöntem sayesinde, Netflix’ten bir şeyler izlerken İngilizcenizi geliştirebilirsiniz! Cem Başak, videoyu Instagram hikayesi olarak paylaştı ve Twitter kullanıcısı @sebnemziyagil ise ekran görüntüsü alarak tweetledi.Filme Gitmeden Önce kanalının sahibi Cem Başak’ın paylaştığı bu yöntem sayesinde, Netflix’ten bir şeyler izlerken İngilizcenizi geliştirebilirsiniz! Cem Başak, videoyu Instagram hikayesi olarak paylaştı ve Twitter kullanıcısı @sebnemziyagil ise ekran görüntüsü alarak tweetledi.