Oyun

Assassin’s Creed Valhalla’nın Oyun İçi Görüntüleri Paylaşıldı

Assassin’s Creed Valhalla’nın Oyun İçi Görüntüleri

Ubisoft’un bugün tanıttığı yeni oyunu Assassin’s Creed: Valhalla, hem de ilk fragmanına da bugün kavuşmuştu. Peki oyunun içi iyi mi gözüküyor? İşte bu probleminin cevabı da yine Ubisoft tarafınca verildi.
2007 yılından bu yana bizimle beraber olan Assassin’s Creed, bugün yeni bir oyuna daha kavuştu. Geliştirici firma Ubisoft, daha ilkin Twitch üzerinde yapmış olduğu yayında yeni oyun hakkındaki bilgiler paylaşmış, beraber çalıştığı ünlü sanatçı BossLogic ise yeni oyun için canlı olarak bir çizim yapmıştı.

Assassin’s Creed Valhalla’nın Oyun İçi Görüntüleri

Tüm bu gelişmelerin ardından Ubisoft, oyuncuları Viking Çağı’na götürecek Assassin’s Creed: Valhalla’yı duyurdu. Orijinal serinin birkaç yüz sene öncesinde geçecek olan yeni oyun ile alakalı merak düzeyimiz fazlaca yükselmişken Ubisoft, oyundan oyun içi görüntüler paylaştı.Assassin’s Creed: Valhalla’dan gelen ilk fragman, tamamen hususi efektlerle oluşturulmuştu. İşte oyunun içini ve reel grafiklerini merak eden oyuncular içinse Ubisoft, az ilkin yeni görseller paylaştı. Ubisoft’tan gelen görsellerde oyunun atmosferine, dünyasına, karakterlere, yerlere, dövüş sahnelerine ve ekipmanlara yer verildi.Görsellerde de görüldüğü üzere Assassin’s Creed: Valhalla, bizi muhteşem manzaralar ve detaylarla karşılayacak. Tabii bu mevzu bizi sevindirse de muhtemelen birçoğumuzun aklına bu oyunu oynayıp oynayamayacağımız sorusu takılacak. Bu sorunun cevabını muhtemelen gelecek günlerde alacağız.

Yukarıdaki görsellere bakarak anlayabileceğimiz şeklinde Assassin’s Creed: Valhalla, bize bu serinin daha önce yaşatmadığı bir deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Grafik anlamında görkemli gözüken oyun, görsellerdeki detaylara bakacak olursak oyunculara harika aksiyon anları yaşatacak.

Tüm bunların yanı sıra normal olarak Valhalla dünyasında savaşmak isteyen oyunculara birçok değişik ekipman sunulacak. Gördüğümüz ekipmanların tüm bunlar kontrol ettiğimiz karakter tarafınca kullanılabilecek mi bilmiyoruz sadece tekrar de bu oyun ortalığı kasıp kavuracak şeklinde duruyor.

kaynak

Categories: Oyun

Tagged as: , , , ,