Gündem

Apple 2019’un En İyi Uygulamalarını Ve Oyunlarını seçti!

Apple, 2019’un en iyi uygulama ve oyunlarını trendlere ve uygulama kültürüne dayanarak ortaya koydu. Uygulamalar yaşamın her noktasında hayatımızı kolaylaştırıyor ve zaman tasarrufu sağlıyor. Arkadaşlarımızla iletişimimiz, bilgiye ulaşmamız uygulamalar sayesinde kolaylaşıyor.

Pazarlama bölümünün başında olan Phil Schiller, “Dünyanın dört bir yanındaki geliştiriciler, kültürü etkileme ve yaşamımızı değiştirme gücüne sahip yenilikçi uygulamalarla hepimize ilham veriyor ve bu konu bu yıl hiç olmadığı kadar doğru. 2019 App Store En İyi Uygulamaları ve Oyunları kazananlar, bağlantı, yaratıcılık ve eğlence konusundaki küresel isteğimizi yansıtıyor ” dedi. “Harika bir tasarım ve yaratıcılığın büyük ve küçük geliştiricilerden ve dünyanın her köşesinden geldiğini gösteren çok çeşitli 2019 App Store kazananlarını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Tüm kazananları tebrik ediyoruz ve 2019’u App Store için en iyi yıl yaptıkları için teşekkür ediyoruz. ”


2019’un En İyi Uygulamaları

iPhone 2019 yılı En İyi Uygulaması: Spectre Camera (Lux Optics)

Bu yapay zekaya sahip uygulama, harika uzun pozlama fotoğrafları çekmeniz için olağanüstü derecede teknolojiden yararlanıyor.


iPad 2019 yılı En İyi Uygulaması: Flow by Moleskine (Moleskine)

Çizim yapmanız için harika özellikler barındıran uygulama, gerçeğe yakın çizimlere ulaşmanızı sağlıyor.


Mac 2019 yılı En İyi Uygulaması : Affinity Publisher (Serif Labs)

Zarif kullanıcı denyimi ve son derece makul fiyatı ile Affinity Publisher, fotoğrafınızı zenginleştiren bir ortam. Öğrenclierden, profesyonel kullanıcılara herkesin kullanabileceği bir uygulama.


Apple TV 2019 yılı En İyi Uygulaması : The Explorers (The Explorers Network)

Bu çığır açan uygulama, ortak bir hedefte çalışan araştırmacı, bilim insanı ve sanatçı topluluğunu desteklemek için tasarlanmıştır: Fotoğraf ve video aracılığıyla doğal dünyanın kapsamlı bir “görsel envanterini” oluşturmak ana amaç.


2019’un En İyi oyunları

iPhone 2019 yılı en iyi mobil oyun: “Sky: Children of the Light” (thatgamecompany)


iPad 2019 yılı en iyi mobil oyun : “Hyper Light Drifter” (Abylight S.L.)

“Hyper Light Drifter” klasik 16-bit macera oyunlarının göz kamaştırıcı ve aksiyon dolu şekilde yaniden hayat bulması, hayatta kalmak için savaşmanız gibi konularla karşımıza çıkıyor.


Mac 2019 yılı en iyi oyun: “GRIS” (Devolver / Nomada Studio)


Apple TV 2019 en iyi oyun: “Wonder Boy: The Dragon’s Trap” (DotEmu)

Ryuichi Nishizawa ve Lizardcube işbirliği ile geliştirilen “Wonder Boy”, 80’lerin sevdiği bir oyun.


Categories: Gündem, Oyun, Teknoloji

Tagged as: , , , , ,