Dünya

219 TL’lik Oyun Sid Meier’s Civilization VI Kısa süreliğine ücretsiz!

Sid Meier’s Civilization VI Epic Games üzerinde ücretsiz oldu. Geçtiğimiz hafta GTA 5’i ücretsiz vererek sürpriz yapan oyun platformu, bu hafta da oyuncuları şaşırtacak bir adım attı. Bu oyunun normal satış fiyatı 219 TL.

28 Mayıs günü 18:00’a kadar bu ücretsiz oyun fırsatından yararlanmak mümkün.

Sid Meier’s Civilization VI Epic Games üzerinde ücretsiz

Firaxis Games tarafından geliştirilen bir 4X strateji oyunu olan Sid Meiers Civilization Vl, Ekim 2016’da kullanıcılar ile buluştu. Geniş bir platform desteğine sahip olan oyun Epic Games tarafından şu şekilde tanımlanıyor;

Dünyanızla etkileşim kurmanın, imparatorluğunuzu daha fazla genişletmenin, kültürünüzü geliştirmenin ve zamana meydan okuyan bir uygarlık inşa etmek üzere tarihin en büyük liderleriyle mücadele etmenin yeni yollarını sunuyor.”

Sistem gereksinimleri de oldukça uygun seviyede. Önerilen donanımlar: Intel Core i5 2.5 GHz veya AMD FX8350 4.0 GHz işlemci, NVIDIA GTX 770 veya AMD Radeon 7070 ekran kartı. Ayrıca 12 GB depolama alanına ihtiyaç duyurluyor.

Civilization VI Epic Games üzerinde kütüphanenize eklendikten sonra, dilediğiniz zaman, herhangi bir kısıtlama olmadan oynayabilirsiniz. Oyunun mağaza sayfasına gitmek için BURAYA tıklayabilirsiniz. Epic Games tarafından büyük oyun oyunların ücretsiz olarak oyuncularla buluşması hakkında yorumlarınız neler?

shiftdelete